Сьогодні неможливо уявити практично будь-яку сферу життя і бізнесу без застосування холодильного обладнання. Воно використовується для збереження свіжості продуктів, забезпечення зберігання лікарських засобів, квітів т.і.

Без певних видів холодильного обладнання не може повноцінно функціонувати навіть невеликий торговий павільйон, який реалізує продукти або пункт громадського харчування. На ринку техніки представлено безліч різновидів агрегатів вітчизняного та імпортного виробництва, кожен з яких має певне призначення.

Перш ніж зробити покупку і зробити вибір на користь певного типу техніки, варто визначитися з кліматичними характеристиками, необхідним температурним режимом, призначенням, варіантом виконання агрегату, розміром торгової площі.

Виходячи з призначення і місця застосування, холодильне обладнання поділяється на такі види:

1. Холодильні вітрини є одними з найпоширеніших видів техніки, що відрізняються різноманітністю пропонованих моделей. Можуть встановлюватися як в магазинах самообслуговування, так і на торгових точках великих площ і використовуватися для зберігання широкого асортименту продуктових груп.

2. Холодильні шафи, які можуть встановлюватися як в невеликих павільйонах, так і в супермаркетах, забезпечать ідеальні умови для зберігання та реалізації напоїв (найчастіше) молочних і кондитерських виробів, гастрономії т.і. У певному виконанні підійдуть для зберігання ліків і квітів. Можуть мати глухі або скляні двері, різні габаритні розміри. Підходять для брендування.

3. Холодильні пристінні гірки, а також морозильні бонети випускаються не тільки в мінусовому, але і середньотемпературному режимі, що розширює можливість їх застосування. Дане обладнання поєднує в собі функції не тільки зберігання і демонстрації продуктів, але і місця для зберігання певної частини складських запасів.

4. Холодильні камери підійдуть для установки в підсобних приміщеннях торговельних точок і виробничих підприємств. Випускаються в досить широкому асортименті, з різними габаритними розмірами, температурними режимами і функціональними можливостями.

Якщо вам потрібне якісне холодильне обладнання, то звертайтеся сюди https://tehnoholod.lviv.ua/. Компанія пропонує безліч надійного та сучасного різноманітного обладнання, яке було вироблене кваліфікованими фахівцями.