Будівництво – це серйозна справа, до якої має бути ретельний підхід. Садові будиночки користуються зараз шаленою популярністю, адже в них приємно відпочивати, зручно зберігати садово-городній інвентар. Навіть такий нескладний проект вимагає організації і підходу, про це трохи нижче.

Будівництво дерев’яного будинку садового: з чого почати? Tercom допоможе правильно організувати роботу

Як і будь-яка інша серйозна справа, будівництво вимагає підготовчого етапу. Отже, в першу чергу треба зробити наступне:

  • Законодавча база. Оформлення права власності на землю, дозвіл на будівництво, будівельний паспорт забудови земельної ділянки, подання декларації про початок будівельних робіт – ці та низку інших питань Ви повинні вирішити до початку будівництва. Усі нюанси можна дізнатися у місцевому департаменті містобудування та архітектури.

  • Початкова стадія. Садовий будинок, проекти які можна замовити у відповідних компаніях або власні ескізні напрацювання, повинні бути складені обов’язково. Тут Ви орієнтовно зображаєте майбутній будинок і усі дані для його конструювання.

  • Підготовчі роботи. Вирівнювання ґрунту, закупівля матеріалів та фурнітури, закладання фундаменту. Якщо маєте хист – робіть усе власноруч, але можна заощадити час, звернувшись до фахівців.

А що ж далі? Будування каркасу, конструювання майбутніх стін, закладання підлоги і стелі, крівля даху, оброблення поверхонь захисним покриттям і фарбою… Справ буде вдосталь, тому раціонально оцініть власні можливості, інакше будинок із дерев’яних брусів не прослужить і декількох років!

Садовий дім із дерева без зайвих клопотів можна замовити в «Терком»: заощаджуйте час і сили на приємніші речі!

Враховуючи, що не кожна людина є майстром будівництва і взагалі обмежена у часі, виникає необхідність звертатися до спеціалістів. Навіщо далеко йти? На tercom.org.ua можна обрати готовий проект будиночку або замовити унікальний особисто для себе!

 

 Проекти садових будинків від «Терком» вражають своєю красою, практичністю та зручністю у майбутньому користуванні. Садові будинки, зроблені фахівцями цієї компанії вирізняються своєю надійністю, естетичністю. Довірте Вашу архітектурну мрію професіоналам!