Захисні ролети являються одним з найбільш оптимальних рішень для перекриття прорізу. Їх можна встановлювати в гаражах різних габаритів незалежно від того, скільки вільного місця доступно у приміщенні та перед ним. Сьогодні «БРАМА МАРКЕТ» розповість про автоматичні рулонні ворота, детально описуючи їх конструкційні особливості. Ціни на товар можна подивитися тут https://brama-market.lviv.ua/products/category/roletni-vorota

Основні складові системи

Спочатку ми пропонуємо дізнатись про головні елементи виробу та їх роль в роботі механізму.

  1. Захисний бокс з алюмінію. Круглий або напівкруглий короб потрібен для того, щоб у нього намотувалось полотно. В бокс, який можна розмістити під кутом 20° або 45°, також встановлюється пристрій керування.

  2. Напрямні шини. Дані елементи відповідають за стабільний рух полотна жалюзійних воріт. Вони можуть бути звичайними (в базовому комплекті), посиленими (для антивандальних систем) та спеціалізованими (для нестандартної установки).

  3. Рухомі консолі та каретки. Ці деталі монтують в бічних кришках захисного коробу. Вони забезпечують плавне пересування стулки по напрямних.

  4. Система гальмування та капсули, що регулюються. Їх головне призначення – робити експлуатацію безпечною та запобігати падінню полотна, якщо привід вийде з ладу.

  5. Нижній профіль з ущільнювачем. Даний елемент розраховано на установку оптичних сенсорів. Якщо в прорізі з’являться об’єкти, що перешкоджатимуть руху стулки – механізм буде заблоковано. Таким чином виключаються травматичні ситуації та пошкодження самого виробу.

Варіанти заповнення полотна ролет для гаража

Стулка рулонної системи складається з профілей основного та кінцевого типу. Вони мають певні відмінності, які ми розглянемо просто зараз.

  • Для виготовлення ламелей, котрими обладнується більша частина полотна, застосовується стрічковий алюміній. Як правило, стулку утворюють з профілів роликової прокатки, рівномірно заповнених щільним пінополіуретаном. Завдяки цьому матеріалу конструкція стає більш жорсткою, схильність до механічних деформацій зменшується. Зробити полотно максимально зносостійким допомагає лакофарбове покриття, яке наноситься на поверхні двічі.

  • Алюмінієві ролети з автоматикою можуть складатись з екструдованих (порожнистих) профілів. Їх виготовляють із металевих злитків, які спочатку підвергаються продавлюванню, а потім – штампуванню.

Ламелі кінцевого типу закріплюють в нижній частині полотна. Вони представлені у двох варіаціях:

  1. Універсальні профілі з пазом для монтування планки або механізму запирання. Їх можна поєднувати з будь-якими видами основних ламелей.

  2. Ригельні профілі призначені для установки замка відповідного типу.

Вказані елементи виконуються в різних габаритах і матимуть певне оснащення в залежності від монтажних особливостей системи та механізму запирання.

Як замовити алюмінієві ролети для гаража в Києві з доставкою та монтажем?

Завітайте до онлайн-магазину brama-market.lviv.ua та оберіть рулонну конструкцію з переліку у каталозі. У нас також можна купити ворота з сендвіч-панелей, електричні приводи (від заводів FAAC, Nice, CAME та інших), вуличні в’їзні системи, огорожі, ексклюзивні ковані вироби і не тільки. Щоб оформити замовлення та отримати технічну консультацію, зателефонуйте менеджерам сайту за номером +38 (067) 460-07-10 або +38 (050) 160-46-11. Нагадуємо, що для гостей наших спеціалізованих шоу-румів діють особливі пропозиції! Запрошуємо Вас до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у Києві за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 127.