Даними обладнаннями є пристрої для створення примусової циркуляції повітря в приміщеннях. Завдяки осьової формі лопатей пристрої в припливних повітряних потоках створюється особливий напрямок. Дане обладнання працює за допомогою електродвигуна, від його потужності залежить ефективність пристрою.

Переваги:

  • Просте управління пристроєм і можливість регулювати витрату повітря за рахунок зміни швидкості обертання лопатей.
  • Висока функціональність і продуктивність, яка досягається витяжкою повітря і синхронним припливом.
  • Компактні габарити.
  • Чи не високе енергоспоживання.
  • Простий монтаж (https://7-vz.com/ua/category/proektirovanie-i-montazh/).

Застосування.

Осьові вентиляториОбладнання вважаються досить популярними у використанні. Монтувати можна дані пристрої в зручному місці - безпосередньо в повітропровід і на стіну. Завдяки цим функціям прилади можуть не просто ганяти повітря в приміщеннях, але і допомогти при пожежі шляхом охолодження електросистеми і усунення диму. Вони, так само мають можливість встановлюватися в промислові і побутові витяжки, використовуватися в сфері гірничо добуванні і авіабудування. При покупці такого приладу покупець отримує універсальний продукт.

Також пристрої мають різну потужність, це дає можливість купувати їх під певні завдання. Наприклад, для витяжки в кухні, ванній кімнаті або виробничих приміщеннях відмінно підійдуть витяжні прилади. До таких приладів можна підключити різну автоматику, яка спрощує його управління і покращує технічні показники. Дизайн пристроїв різноманітний. За допомогою цього, виріб відмінно підходить в будь-який, навіть самий хитромудре приміщення.

Такі пристрої призначають для пересування газоподібної речовини, його агресивність не перевищує агресивності повітря. Є моделі, які можуть ефективно працювати з дрібним сміттям і пилом. Перш ніж застосовувати такі вироби потрібно уточнити дані властивості у фахівців. Вони підберуть для вас потрібну модель обладнання і дадуть загальну інформацію про особливості її застосування.

Дані обладнання виготовляють з таких матеріалів:

  • вуглецева сталь;
  • алюмінієвий сплав;
  • різні сплави металу.
  • нержавіюча сталь;

Осьові вентилятори

Купити дані агрегати найнижчу можливу ціну і на вигідних умови можна тільки в нашій компанії. Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши спеціальну електронну форму. Ціна, оперативність і якість обслуговування Вас приємно здивують! Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Купити осьові вентилятори Ви можете в нашій компанії "Вент-заводи". Телефонуйте: +38(044) 221-25-52