У наш час кожен громадянин України, який досяг повнолітнього віку, без страху і побоювання може відправитися в іншу державу, відшукати для себе роботу з необхідним і гідним рівнем оплати.

Що пропонує наше кадрове агентство?

Ми надаємо послуги по працевлаштуванню українських громадян в Європі. Наша робота реалізується за досить чесною і прозорою схемою. Претенденти отримують від наших співробітників детальні відомості щодо умов співпраці, всі необхідні відповіді на пов'язані з цим питання. А ще ми підписуємо угоди виключно з надійними і перевіреними підприємствами. Наші клієнти мають можливість відслідковувати кожен етап працевлаштування - від підбору вакансій, закінчуючи всіма організаційними моментами укладання трудової угоди.

Наша компанія працює неухильно в рамках нині чинного українського законодавства. Ми готові надати весь комплект наших реєстраційних документів першої прохання наших клієнтів. Наше кадрове агентство пропонує виключно легальну роботу в Європі.

Відмінна риса нашої фірми - індивідуальний підхід. Наші співробітники в приватному порядку проводять інтерв'ю з претендентами. Під час бесіди ми визначаємо сильні сторони претендента, встановлюємо основні вимоги до майбутнього робочого місця. А потім займаємося підбором вакансій, спираючись на запити, побажання кандидата беручи до уваги єдина умова - він повинен максимально ефективно задіяти особисті вміння, навички, а також наявний досвід. Наше завдання - задовольнити основні потреби клієнта щодо трудових умов і розміру зарплати.

Доступні варіанти працевлаштування в Європі

Українці можуть працювати в європейських країнах нелегально і легально. І в першому варіанті і посередник, і наймач майже не оформляють документації при прийомі на роботу. Що стосується оплати, то вона здійснюється на основі домовленості, як правило – усній. При цьому рівень доходу буде мінімальним, який можна прирівняти винагороди. Дуже часто нелегали стають жертвами обману роботодавців. Найгірший результат такої діяльності – це депортація з країни, з забороною на повторний в'їзд до неї.

Наше агентство пропонує виключно законний вид працевлаштування. Тоді як емігрант отримує право виконувати певні роботи тільки після отримання відповідних дозвільних документів від влади. Кандидат і роботодавець укладають контракт, який описує базові умови співпраці. Зі свого боку наймач зобов'язаний виплачувати певну зарплату, відраховувати накладені платежі в казну. Отже, приїжджий отримує однакові права, що і корінні жителі. Роботодавець не вправі виплачувати працівникові меншу суму, ніж та, що була встановлена у договорі.

У тому випадку, якщо ви бажаєте попрацювати в Польщі, ми допоможемо здійснити цю мрію. Гідний і стабільний дохід може стати реальністю разом з полтавським кадровим агентством.

Сайт агентства http://work.poltava.ua