Сьогодні навіть початківці бізнесмени практично не сумніваються в тому, що сайт їх компанії просто необхідний. Хоча серед акул бізнесу все ще залишилися такі, які досі сумніваються: створювати або не створювати ресурс в Інтернеті. Щоб розвіяти такі сумніви, нагадаємо про те, що говорив знаменитий Білл Гейтс: «У майбутньому на ринку залишиться тільки два види компаній: ті, що в Інтернеті, і ті, що вийшли з бізнесу». Якщо ви не хочете залишитися за бортом, подумайте з приводу того, щоб створити сайт не дорого. У тому, що це можливо - не сумнівайтеся. Такі послуги стали дешевшими, ніж ще років 10 назад через активний розвиток технологій.

Відомо навіть школярам, ​​що через Всесвітню павутину можна продати все, що завгодно: починаючи від голки і закінчуючи танком. Іншими словами, сайт збільшить потенціал вашого бізнесу і навіть виведе його на новий щабель розвитку, якщо за справу візьмуться професіонали. Пояснимо більш детально, які переваги ви отримаєте, якщо обзаведетеся власним ресурсом в Інтернеті.

По-перше, - просування. Чи не на це ви розраховували, відкриваючи свою справу, і продовжуєте розраховувати зараз? Щоб домогтися успіху і залучити потенційних клієнтів і партнерів, ваш сайт повинен виглядати привабливо, щоб на сторінку хотілося повернутися. Чудовий зовнішній вигляд повинен бути підкріплений змістом. Чим більше інформативності і чим вище грамотність - тим краще. Дані про ваші товари і послуги повинні бути подані зручно і детально. Тонко натякайте своєї цільової аудиторії, що співпраця з вами дає масу переваг перед вашими конкурентами. Використовуйте оригінальний дизайн.

По-друге, економії на рекламі. Щоб розмістити інформацію про свої послуги і товар на сторонніх ресурсах, треба витратити енну суму коштів. Рекламні площі завжди були і є задоволенням не з дешевих. На власному ресурсі ви можете розміщувати будь-яку інформацію безкоштовно, причому в будь-який час. При цьому ви будете залучати клієнтів всіма можливими способами: промокодом, купонами на знижку, акціями.

По-третє, на власному сайті можна створювати спільноти, наприклад, форуми і блоги. Це дозволить зібрати клієнтів із загальними інтересами, які будуть ділитися своєю думкою. Так ви створите зв'язок між віртуальним і реальним середовищем, що не зможе не привернути додаткову увагу до вашого бізнесу.

По-четверте, - зворотний зв'язок і спілкування з клієнтами. Листування з клієнтами ще нікому не зашкодило. По суті - це інструмент є одним з найбільш потужних в питанні просування товарів і послуг. Так, доступні ціни на розробку сайту - це стаття економії, тоді як друк всіляких брошур, флаєрів, банерів стоять колосальних грошових коштів.

Але такі рекламні носії працюють тільки в односторонньому порядку. Вони лише інформують клієнтів, а зворотний зв'язок дозволяє вам дізнатися їхню думку, яке буде безцінне для вашого просування на ринку.

По-п'яте, отримання послуг, придбання товарів вашими клієнтами буде проводиться без прив'язки до робочого графіку. Це значно спростить їм життя, а вам принесе додатковий прибуток.