Не тільки хлопчики, а й дівчатка люблять грати в машинки, представляючи себе відомим гонщиком, який може робити круті маневри на автомобільній дорозі. Саме тому фірма Mattel вже багато років випускає автомобільні машинки, які дивують точністю деталей і заворожує незвичайним дизайном. Такі машинки hot wheels вже давно користуються попитом, навіть не дивлячись на те, що двері у машинок і не відкриваються. Основна їхня перевага полягає у відтворенні дрібних деталей відомих марок, які можна знайти. Мініатюрні версії машинок від компанії Mattel охоче зацікавлюють не лише дітей але і дорослих вже багато років.

У чому особливість серії Hotwheels?

Цікаво те, що зацікавленість дітей і дорослих в покупці машинок даної серії цілком зрозуміла, завдяки підходу виробників до створення і роботою дизайнерів на машинками. Вивчаючи і спостерігаючи за особливістю поведінки дітей, машинки створюються максимально міцними, щоб уникнути поломок дорогоцінних моделей. Компанія відразу зробила акцент на міцності машинок, і тому виготовляє їх тільки з якісних і міцних матеріалів, що не впадуть перед дитячими ручками в незалежності від поведінки.

А ось різноманітність машинок дійсно дивує своєю функціональністю. Деякі серії створені для спеціальних доріг, які до того ж можуть йти в комплекті з машинкою або купуватися окремо. Інші маленькі версії машинок можна розібрати, побачити весь їх «внутрішній світ» і зібрати назад (або ж трансоформіровать в щось інше). Саме завдяки цим функціям модельки користуються попитом не тільки серед дітей, але і серед дорослих.

Ляльки Ever After High теж не проти покататися

 

Знамениті ляльки Ever After High, які створені завдяки персонажам однойменного мультсеріалу володіють яскравою і незвичайною зовнішністю, а також власним характером. Проте, творці ляльок врахували, що в залежності від уподобань дитини до них можна купувати будь-які функціональні речі та іграшки, щоб розвинути фантазію дитини і задовольнити його переваги. Замовити Лялька Евері афтер хай можна на сайті https://eskimo.com.ua і тоді Ваша дитина залишиться задоволеним. Завдяки лялькам відмінно розвивається фантазія і дрібна моторика рук, а також логічне мислення. Незалежно від статі, граючи в ляльки можна відтворити картинку реальності і змоделювати реальний дорослий світ. Хіба що без потреби заправляти машину.