В процесі сну мають відпочивати всі органи та системи. Людина, яка не відсипається почуває себе млявою та має поганий настрій. З такими симптомами дуже важно йти на роботу та якісно виконувати свої обов’язки. Тому дуже важливо створити правильні умови для здорового сну. Для цього варто провітрювати кімнату, робити вологе прибирання. Але з чого треба почати, то з придбання правильної подушки. Ця річ дуже важлива. Подушка має бути зручною. Оскільки у кожною людини свої потреби, то обирати подушку можна на власний смак, наприклад більш тверду, чи м’яку. Ось приклад якісних та головне ортопедичних подушок vegas.ua/uk/podushki

Основне призначення подушки підтримувати голову та шийний відділ хребта, щоб верхня частина тіла могла розслабитися під час сну. Важливу роль також відіграє жорсткість матрацу, положення людини у сні, її ширина плечей.

Фізіологічні властивості. Якщо вам більше подобаєтеся спати на спині то вам краще за все підійдуть не високі подушки, більш жорсткі.

При сні на боку подушка має бути високою (також в залежності від ширини плечей).

Під час сну на животі краще підійде невисока, м'яка подушка.

За формою подушки частіше бувають прямокутними. Стандартні розміри 40 на 60 см, або 50 на 70 см. На сьогодні, для подушок передбачені спеціальні чохли, які йдуть в комплекті або продаються з ними. Подушки можуть мати не звичну прямокутну форму, а з додатковими вигинами — за для того що краще підстроюватися під людину та її сон.

Середня висота подушок біля 10 см плюс мінус 4 см. Кращим варіантом вважаєтся 10-13 см. Рекомендовано обирати собі подушку наживо. Адже ніщо краще не скаже підходить вони чи ні, а ніж ваші відчуття комфорту.

Є також подушки з валиками на різних рівнях. Щоб заміряти висоту вали при сні на боці вам треба узнати довжину плеча від кінчика до основи шиї. При цьому ще можна додати 1-2 см на продавлювання матраца плечем.

Що до матеріалу то на сьогодні стали доволі популярні подушки з синтетичних матеріалів. Не дивлячись на це вони пречудово забезпечують ортопедичний та анатомічний ефекти. Є такі основні види наповнювача:

- латекс

- матеріал з ефектом пам'яті

Подушки з латексу мають гіпоалергенні властивості, відмінно підтримують голову у сні. Цей матеріал достатньо зносостійкий, не псується не кришиться, стійкий до вологи. Відсутні будь які протипоказання. Подушка з латексу це взагалі ідеальне поєднання ціни та якості.

Матеріал з ефектом пам'яті при реакції з теплом та тиском стає дуже податливим тим самим добре приймає, а далі й тримає форму. Після зняття тиску він абсолютно без проблема повертає собі первинну форму. За відчуттями - подушка при натисканні на неї не "виштовхує", а повільно підлаштовується. З початку цей матеріал розроблялась для космічної програми.

Количество знаков – 3008. Уникальность – 100%. 04141.com.ua

Здоровий сон на ортопедичному матраці Вегас

Сон дуже важливий для людини. Спати потрібно правильно, з точки зору здоров’я. Це дуже важливо, адже за ніч потрібно відновити свої сили. Багато проблем із самопочуттям та зовнішністю можуть виникати саме по причині неправильно обраного матрацу. Цей елемент має відповідати всім необхідним ортопедичним вимогам. Лише в разі покупки якісного матрацу можна відпочивати, навіть при короткому сні, тривалістю в 5 годин. На сайті vegas.ua представлено широкий вибір матраців на будь-який смак. Ціни досить демократичні, а якість продукції на найвищому рівні.

Завдяки унікальному наповнювачу спати на такому матраці буде не лише корисно, а і приємно. Ви відчуєте, як всі ваші м’язи будуть відпочивати. Тому, якщо обирати матрац, - то лише Вегас. Ця компанія за роки роботи зарекомендувати себе з найкращого боку. І цьому є логічне пояснення. По-перше те, що виробництво сучасне та інноваційне. По-друге, використовується найкраща сировина, яку замовляють у Європі.

Ортопедичній матрац Вегас має наступні переваги:

· Унікальна технологія виробництва;

· Якісна сировина;

· Гарантія якості;

· Лояльні ціни.

Бажаєте спати і зранку почувати себе прекрасно, рекомендуємо замовити якісний ортопедичний матрац. Ви одразу відчуєте різницю. Цей елемент здатен, як покращити ваше здоров’я, так і його погіршити. Тому в цьому питанні варто керуватися вимогам ортопедів. Адже часто можна почути скарги людей будь-якого віку про болі в спині та суглобах. Однією із причин можна вважати неправильне положення при сні. На це впливає саме матрац, який ви обираєте.

Ви можете ознайомитись із широким вибором матраців на сайті представленого магазину. Тут всі варіанти рекомендовані ортопедами та визнані експертами. Ви можете обрати матрац потрібної вам товщини та розміру, різного виду м’якості та жорсткості. Ваше тіло буде вам відпочилим. Ви нарешті будете висипатись і почувати себе бадьорою та щасливою людиною.

Неправильно вибраний матрац низької якості може бути причиною вашого поганого настрою та вигляду. Тому обирати цей елемент сну варто правильно, керуючись при цьому ортопедичними вимогами. Процес виробництва продукції Вегас складається багатьох етапів, на кожному з яких суворо контролюється якість. Таким чином, матрац становиться ефективним і зручним. Налагоджується циркуляція крові, що сприяє вашому гарному самопочуттю.

Зробити сон здоровим можна лише за допомогою якісного ліжка та матрацу. Якщо ви вирішили спати і відпочивати правильно, слід обрати варіант високої якості. Всі представлені матраци виробляються із найкращої європейської сировини. Завдяки цьому вони служать досить довго. Забезпечте себе комфортним сном та прекрасним самопочуттям на весь час!

Не варто відмовлятися від такого прекрасного придбання як ортопедичний матрац Вегас. Ця покупка досить вигідна та корисна. В арсеналі компанії Вегас представлено широкий вибір матраців різного розміру. Умови замовлення досить зручні для покупців, в чому ви можете переконатися. Менеджери компанії із радістю проконсультують вас та дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ви зможете обрати той варіант, який буде ідеально вам підходити.

Не варто забувати, що саме від матрацу залежить те, як ви будете відчувати себе зранку. Також правильний та здоровий сон буде сприяти вашому гарному зовнішньому вигляду. Хочете відчувати себе бадьоро та виглядати прекрасно протягом дня? Обирайте якісний ортопедичний матрац від професійних виробників, які заслужили виску репутацію від покупців! Ваше тіло буде вам вдячно і результат ви помітите відразу.