Розвиток технологій дозволило використовувати сучасні гаджети для роботи, навчання і розваг. В результаті такі девайси споживають більше енергії і вимагають частого підключення до мережі.

Будемо відверті, вам вистачає заряду акумулятора вашого смартфона або планшета на цілий день? Якщо ні, радимо придбати зовнішній зарядний пристрій, який в будь-який момент виправить ситуацію з нульовим відсотком заряду.

Що таке портативний зарядний пристрій? 

Зовнішній акумулятор або power bank, як іноді називають цей аксесуар, - переносне джерело живлення. Принцип дії такого пристрою дуже простий. Спочатку ви заряджаєте його від звичайної мережі або через USB - роз'єм ноутбука. Потім, коли вам потрібно, підключаєте до зовнішнього акумулятора девайс, який вимагає заряду.

Зовнішній акумулятор являє собою портативний зарядний пристрій, так як до нього підключають будь гаджет, який використовує для підзарядки USB.

На що звернути увагу при виборі Power Bank

Якими характеристиками має володіти портативний пристрій, щоб ідеально підійти до гаджету? Є бажання подивитися фільми, послухати музику, пограти в ігри і не залишитися без зв'язку в самий невідповідний момент. Купити його вигідно можна в інтернет-магазині СМА. А якщо ви сумніваєтеся, що вибрати - кваліфіковані менеджери допоможуть вам підібрати необхідний пристрій.

З якими пристроями сумісний Power Bank

Вибираючи зовнішній зарядний пристрій, важливо, щоб сила вхідної напруги, необхідної для зарядки вашого девайса, відповідала силі вихідної напруги обраної моделі Power Bank.

Така інформація вказана на мережевому адаптері гаджета, який поставляється в комплекті з девайсом. Зазвичай, більшість сучасних девайсів має поширений рівень напруги - 5V постійного струму. Відповідність показника вхідної та вихідної напруги - запорука швидкого заряду пристрою.

Додаткові функціональні можливості Power Bank

Деякі портативні зарядні пристрої обладнані додатковими функціями. Вони не є обов'язковими, але додають зручності в процесі користування.

● Індикатор заряду. Такий цифровий індикатор показує точний відсоток заряду Power Bank.

● Ліхтарик. Зручно для використання в темряві.

● Сонячна батарея як на сайті СМА https://cma.ua/uk/powerbank/feature_1498555198-2024. Такий функціонал корисний для тих, хто любить подорожувати або просто відпочивати на природі. Постійно заряджати Power Bank від сонячних променів виробники не рекомендують, оскільки він не розрахований на постійне використання.

 

● Додаткові USB - роз'єми. Переважно, додатковими роз'ємами обладнані пристрої, ємність яких більш 10000 mAh. Зручно для заряду декількох девайсів одночасно.