Для початку давайте освіжимо в пам'яті, що таке система No Frost і як вона поєднується з холодильником. Досвідом наших батьків ми навчені, що холодильник має фреон, який “утворює” лід і його потрібно періодично розморожувати. У наш час ця тема вже неактуальна. Більшість брендів виготовляють холодильне обладнання з крапельною системою розморожування і з більш новою технологією No Frost. Компанія Electrolux не є винятком, а її асортимент не поступається конкурентам - https://eldorado.ua/holodilniki/c1061560/producer=electrolux/.

 Особливості технології No Frost

No Frost - це система циркуляції повітря в холодильній і морозильній камерах, яка відбувається завдяки випарнику і вентилятору. Така система, як правило, розташована поза холодильною камерою на задній стінці в районі морозилки. На внутрішніх стінках приладу утворюється легкий іній, при цьому ніякого льоду, який потроху, через спеціальні отвори, стікає в передбачений контейнер, звідки потім знову випаровується. Цей безперервний повітряно-конденсаційний процес і є технологія No Frost.

На що звернути увагу при виборі

При виборі холодильника обов'язково беріть до уваги технічну документацію і порівняйте характеристики техніки з No Frost і більш стандартної крапельною системою розморожування. Відмінності, звичайно ж є, і ви їх одразу визначте.