Згідно з останніми дизайнерськими та будівельними тенденціями, монтаж та установка паркету – це ще не кінцеві етапи укладання дошки. Для якісного і довготривалого слугування паркетну дошку також необхідно шліфувати та покривати маслом та лаком. Вартість послуги шліфування – від 45 грн/м 2 , а покриття маслом чи лаком ще дешевше – 18 грн/м 2 . Остаточна ціна залежить від кількості шарів покриття, площі оселі, та декількох інших факторів. Вибрати матеріали, необхідні для лакування підлоги досить складно, адже треба врахувати багато критеріїв – ступінь шліфування, якість та склад деревини, товщину покриття та інше. Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам обрати варіант, що буде найбільше підходити саме для Вас. На лакування паркету ціна вказана на нашому сайті, у розділі «ціни». Там ви зможете знайти та зорієнтуватися на необхідних коштах.

Паркет став досить популярним завдяки тому, що велика кількість його варіацій дозволяє підібрати необхідний матеріал для будь-якого інтер’єру. В залежності від того, в якому приміщенні покладений паркет, лакове покриття буває різного складу: безводний поліуретановий, алкідний та водорозчинний. Завдяки такому покриттю, можна отримати різні ефекти – ефект старіння, ідеального насиченого блиску для різних інтер’єрів. Матеріали для виконання замовлення використовуються лише від перевірених виробників високої якості. Ми гарантуємо Вам довгі роки експлуатації та високу якість роботи. Завдяки додатковому покриттю, дошка стає невразливою до механічних ушкоджень та мікроклімату приміщення. За довгі роки роботи з клієнтами, ми набули значного досвіду у сфері ремонту і виконуємо будь-яку за складністю роботу. Ми не боїмося навіть найекстравагантніших ідей і завжди готові втілити Ваші мрії у дійсність. Приклади наших робіт можна переглянути у галереї на нашому сайті «Оскар паркет-компанія» і підібрати щось для себе. Ціна укладання паркетної дошки вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/. За допомогою спеціальної системи кріплень ми швидко і якісно зробимо монтаж Вашого паркету за приємними цінами. Щоб підлога не скрипіла і не просідала, необхідно ретельно підготувати основу під паркетну дошку, дотримуватися необхідного зазору.

Тому якщо Ви не хочете платити двічі, слід одразу довіритися професіоналам, які зроблять усе в 10 разів швидше та дешевше. Ми маємо бездоганну репутацію по всій країні, тому виконуємо замовлення у більшості регіонів країни. Здійснити замовлення на будь-який вид робіт з паркетною підлогою Ви можете саме зараз на сайті!