Свою діяльність виробник металевих меблів УХЛ-МАШ почав з 1994 року, обравши за основу металеві меблі. Він став прикладом багатьом виробникам, пропонуючи продукцію належної якості. Такі меблі купуються на роки, вони не потребують частого обслуговування. Експлуатаційні якості виробів з металу значно вищі аналогічних матеріалів, оскільки витримують підвищене навантаження та значний механічний вплив. Недостатньо просто виготовити меблі з металу – УХЛ-МАШ дотримується стандартів якості ДСТУ ISO 9001: 2009. Продукція стійка до передчасного зносу, володіє значним функціоналом. Вона безпечна для людини, що підтверджують регулярні санітарні тести.

Чому нас обирають: основа роботи компанії

Спочатку УХЛ-МАШ була машинобудівним заводом, але діяльність змінилася через попит на металеві вироби. Такі меблі міцніші від аналогів, а з простим доглядом термін їх експлуатації практично безмежний. Матеріал добре тримає форму, а в деяких випадках здатний захистити речі від крадіжки. Це незамінно в банківських установах та великих компаніях, де обмежено доступ до важливих паперів і цінностей. Але багато чого залежить від самого виробника і його технологій. Часто компанії не мають достатньої бази для якісного виробництва, але в розпорядженні УХЛ-МАШ сучасний верстатний парк і понад 350 співробітників. У зв'язку зі зростанням замовлень, у 2003 році було відкрито дочірнє підприємство ТОВ «Металеві меблі» в Боярці. Загальна площа компаній становить 16000 м².

Крім поліпшення якості, працюємо над обслуговуванням клієнтів, ми пропонуємо:

 • просте замовлення товару. У нас функціонує інтернет-магазин, виставковий зал, де можна детально ознайомитися з продукцією, отримавши консультацію спеціаліста;
 • велика частина виробів виготовлена у форматі конструктора, поставляється в розбірному або зварному вигляді;
 • асортимент включає вибір додаткової комплектації, яка використовується для розширення можливостей експлуатації меблів;
 • складування в системі «Pallet Drive – in system» захищає товари від налипання пилу, спрощує завантаження.

Довготривалість експлуатації металевих меблів залежить від умов використання. У збірці недобросовісних конкурентів присутній люфт, а при випадковому ударі знадобиться ремонт. ПрАТ УХЛ-МАШ володіє сучасним обладнанням для створення професійних меблів. Він включає комплекс гнуття металу Salvagnini, виробництва Італії, який надає поверхням потрібні форми. Зварювальне обладнання Fronius-Kavasaki відрізняється роботизованим управлінням, що виключає помилки людини. Точне різання листів забезпечує лазер, який налаштовується під конкретні завдання. Також використовуються прокатні лінії та напівавтоматичні палетообмотувачі, що полегшують виробництво й складування.

Продуманий підхід: увага до деталей

Недостатньо просто виготовити меблі, їх треба захистити від зносу. Метал щодня контактує з навколишнім середовищем, що може стати причиною корозії. Поверхні чутливі до вологи, температур і більшості речовин (органічного і хімічного походження), при відсутності захисту вони можуть пошкодитися. Ми використовуємо полімерно-порошкову фарбу європейських виробників GEMA, Srhoder, Ideal-Line та інших, яка зарекомендувала себе як ефективне та безпечне покриття. Перед нанесенням метал очищується від можливих забруднень та жиру, після чого промивається й покривається шаром фарби. Це не допускає передчасного зносу, підкреслює фактуру металу, а нейтральний колір доповнює інтер'єр.

Продукція ділиться на основні категорії:

 • шафи металеві для зберігання одягу;
 • стелажі поличного типу для складів і торгових приміщень;
 • серверні стійки та надійні шафи;
 • меблі для офісу та архіву;
 • шафи абонентські;
 • місткі лавочки;
 • металеві сейфи;
 • промислові меблі й тумби;
 • вироби з нержавіючої сталі;
 • лабораторні та медичні меблі;
 • обладнання з нержавіючої сталі;
 • пластикова тара Sembol;
 • хлібопекарське обладнання. 

Асортимент регулярно отримує високі оцінки споживачів і міжнародних експертів. Компанія визнана лідером галузі в 2012 році, оскільки з часів заснування не втратила принципів роботи. Продукцію відзначають на міжнародних меблевих форумах, вона гідно представлена на виставках автосервісу. У компанії УХЛ-МАШ оптимізована доставка: при надходженні замовлення товар пакується та завантажується до автомобіля, після чого відправляється в зазначений день за розробленим маршрутом. Продукція поставляється на офіційній гарантії, адже ми впевнені в її якості та довговічності.