Серед тисячі інтернет-магазинів в Україні, компанія «Левгурт» виділяється. Трапляється це через те, що ми виготовляємо продукцію власного виробництва, а тому на неї гарантовано нижча ціна, ніж у будь-якому інтернет-магазині Києва. Наш інтернет-магазин виготовляє міжкімнатні двері з деревини. Ви можете придбати товар у роздріб та оптом. Ми завжди йдемо назустріч вам, тому ви майже нічого не втрачаєте у ціні, який би метод не обрали. Матеріал, з яким ми працюємо – натуральна сировина (вільха, сосна, дуб). Такий матеріал вважається екологічно чистим та жодним чином не принесе незручностей у ваш дім.

Під час обрання своїх нових внутрішніх дверей, дуже важливо зважати на дизайн. Двері можуть доповнити будь-який образ, якщо грамотно його підібрати. Вашій фантазії є де розгулятися. У нас ви можете обрати колір покриття лаком, напилення, матеріал, малюнок, наявність чи відсутність скла, лиштви тощо.

Які в нашому магазині переваги та чому ви маєте звернутися саме до нас. По-перше, наші двері мають високий рівень звукоізоляції. По-друге, вони стійкі до перепадів у температурі. Не важливо, дуже жарко на вулиці чи морозно. Окрім цього, ви можете обрати полотна, які заховають прорізи у дереві. Немає значення, якого вони розміру. Після доставки ваш товар ми можемо самі і вмонтувати. На додачу, ми залишаємо вам додаткові елементи: петлі, коробки, арки, замки, дверні ручки тощо. Завдяки усім цим параметрам двері набувають стильного та естетичного вигляду. Ми прагнемо дотримуватися геометричних форм, вигнутих ліній, нових трендів у малюванні. У нас ви можете замовити двері з вітражами. Особливістю сировини є її довговічність та хороша якість. Виготовлені з цього матеріалу двері ви можете одразу в нас замовити. Або ви можете придбати будь-який виріб, що вже готовий до монтажу. Звісно, ми працюємо на замовлення. До того ж, доволі оперативно. Все, що від вас вимагається, це назвати точну дату та чітко окреслити своє прохання.

Приємним бонусом стане те, що на всю продукцію діє гарантія. Ціни доволі демократичні та лагідні. У жодному іншому інтернет-магазині ви таких не знайдете. Наприклад, двері економ класу можна придбати за смішну ціну від 2800 гривень. Ми працюємо лише з перевіреними та досвідченими майстрами монтажу та постачальниками.

У хорошому дизайні велику роль відіграє якість товару. Ми доставляємо товар у найвіддаленіші міста України. Майже всі товари, які ви бачити на нашому сайті, в наявності. Це може означати лише те, що сьогодні ви двері замовили, а вже завтра вони приїхали до вашого будинку у Харкові, Одесі чи Дніпрі. Якщо ви замовите двері та разом з тим їх установку, то послуги замірника вам нічого вже не вартуватимуть. Недорогі міжкімнатні двері ви знайдете на сайті http://levhurt.com.ua/.

На нашому сайті ви знайдете контактні номери. Рекомендуємо звертатися за ними у разі виникнення нез’ясованих питань. Наш менеджер відповість на них. Ми разом допоможемо вам із найкращим вибором саме для вашого дому та все оформимо найкращим чином.