Деякі інструменти працюють дуже голосно: перфоратор, газонокосарка, бензопила. Це викликає дискомфорт людині, а також може стати причиною погіршення його слухових здібностей. Щоб не завдати шкоди здоров'ю і зробити процес експлуатації техніки більш комфортним, рекомендується використовувати спеціальні захисні засоби, зокрема, беруші будівельні.

При тривалій роботі з агрегатами, які виробляють гучні звуки, акустичний вплив на людину не тільки дратує, але з часом може призвести до розладу нервової системи і втрати слуху. Бували випадки, коли відсутність засобів індивідуального захисту ставала причиною нещасних випадків на будділянках і в майстернях. Справа в тому, що постійний шум негативно впливає на вестибулярний апарат, погіршується координація рухів і рефлекторні здатності. Працівник швидко втомлюється, а продуктивність праці падає.

Коли виникла гостра необхідність виготовити пристосування яке допоможе просто і ефективно вирішити питання з захистом людського слуху, з’явилися будівельні беруші, ціна яких досить прийнятна.

Саме слово “беруші” означає “берегти вуха”. Це невеликі довгасті затички з силікону, гуми або поролону, які призначені для поглинання шумів. Завдяки еластичною структурі, вони підлаштовуються під форму вушного каналу і надійно там закріплюються. Зручність використання в тому, що на відміну від навушників, вони не такі громіздкі і в них не спекотно. Вам буде комфортно перебувати в цеху з високою температурою або в спеку на вулиці. Також беруші будівельні варто купити людям, які носять окуляри. При роботі вони не ускладнюють руху, і займають мінімум місця при зберіганні і транспортуванні.

 

Загалом беруші мають величезний спектр застосування. Також їх використовують для захисту барабанної перетинки під час стрілянини, від стороннього шуму під час сну, від попадання води під час плавання і т.і.