Сучасний світ під зав'язку заповнений штучними матеріалами. Ми користуємося посудом із пластику, носимо одяг з синтетики і облаштовуємо будинок виробами з ДСП і ПВХ. У цьому калейдоскопі штучних речей людей все більше притягує природність і натуральність. Дерево - подарунок природи, один з найдавніших і широко використовуваних матеріалів для виготовлення предметів побуту. Це також відмінна основа для створення українських сувенірів. У нашій статті - чотири найпопулярніших і красивих сувеніра з натуральної деревини.

Расписные шкатулки

Українські сувеніри – розписні шкатулки

Українські сувеніри – розписні шкатулки

Традиція виготовляти і дарувати шкатулки існувала ще з давніх часів. У витончених дерев'яних шкатулках з чудовою різьбою зберігалися прикраси, які передавалися з покоління в покоління. Напевно і у вашої бабусі була або ще є подібна шкатулка.

Коробочку не ховали, а, навпаки, виставляли на саме видне місце, адже її оформлення викликало захоплення і у господарів, і у гостей. Ручний розпис, дорогоцінні метали і камені - іноді такий сувенір коштував дорожче, ніж його вміст.

Авторська шкатулка навіть сьогодні є розкішним подарунком для жінки. Особливо, якщо всередину ви покладете одне або кілька прикрас. А щоб і "упаковка", і її вміст добре гармоніювали між собою, доповніть шкатулку прикрасами з дерева. І те, і інше можна купити в інтернет-магазині folkmart.ua, в якому представлені в широкому асортименті українські сувеніри та подарунки.

Детальніше про мережу сучасних магазинів Folkmart, Ви зможете прочитати тут - Українські сувеніри в сучасному ритейлі

Прикраси з деревини

Українські сувеніри - прикраси з деревини

Такі аксесуари сподобаються шанувальницям стилю етно, релігійним жінкам, а також всім тим, хто цінує оригінальність в образі. Дерево гармонійно поєднується з іншими матеріалами: шкірою, текстилем, камінням. Дерев'яні прикраси також здатні доповнити не тільки вишиванку, а й іншу бавовняну або льняну одіж. А в холодну пору року дизайнери рекомендують комбінувати їх з в'язаними, вовняними і шкіряними речами.

Булави

Українські сувеніри - булави

Українські сувеніри – булави

Зброя в минулому, сьогодні це символ влади і ідеальний подарунок для сильного чоловіка. Булава виготовляється з дерева (вишні, абрикоса, дуба, груші) і прикрашається камінням і кольоровими металами. Глибоке різьблення, техніка випалу і плавні переходи надають їй витонченості.

Булава стане відмінним презентом начальнику або коханому чоловікові, підкресливши мудрість і хороші управлінські здібності сильної статі. Її завжди можна розмістити будинку або в кабінеті - вона стане гарним доповненням розкішного інтер'єру.

Дрібнички з деревини

Всі батьки знають: маленькі діти люблять возитися не тільки зі своїми іграшками, а й з будь-якими красивими предметами в будинку. А ще малюки постійно щось тягнуть до рота. Купуйте сувеніри з дерева - і не переживайте про безпеку дітей. Писанки, дзвіночки і різні фігурки з натуральних матеріалів - відмінне доповнення до інтер'єру. Прикрашайте свій будинок оригінальними статуетками ручної роботи, які сподобаються і вам, і дитині!

Дерево - благодатний матеріал. Використовуючи класичні та сучасні методи обробки, машинний і ручна праця, можна створювати нові неповторні вироби. Народні майстри вміло комбінують різні види деревини, вимальовують химерні візерунки і роблять неймовірно плавні лінії. Все для того, щоб привнести в сучасний світ трохи тепла і затишку.

Також пропонуємо ознайомитися з ще однією цікавою статтею про українських сувенірах - Українська розпис: від козацької зброї до дизайнерських суконь