Якщо ви коли-небудь плавали під водою, тоді вже знаєте який тиск чинить вода на ваше тіло. Чим глибше ви занурюєтеся, тим більше води над вами, чим більше вага води, тим більший тиск вона чинить. Але також наше тіло піддається тиску, навіть якщо людина не перебувати під водою, а саме атмосферний тиск. Подивіться на небо і спробуйте уявити вагу атмосфери: величезна кількість газу, що оточує нашу планету. Цей газ має свою вагу, тому чинить тиск на наше тіло. Однак ми його не відчуваємо, тому що на відміну від води, повітря тисне одночасно як зовні, так і зсередини. Але змі тиску відчутні організмом і впливають на погоду, тому потрібен спеціальний прилад для вимірювання атмосферного тиску.

 

На щастя люди винайшли такий прилад, вже досить давно, а саме - барометр. Існують кілька типів барометрів: ртутний і анероїдний (електронний барометр). Не кожен барометр можна використовувати на великих висотах, є спеціальні прилади для альпіністів, тому перед покупкою вам слід проконсультуватися який саме потрібен вам. Коли ви купуєте барометр, його необхідно відрегулювати, перш ніж ви зможете використовувати його для точного вимірювання атмосферного тиску.

 

Компанія «КомфортШоп» займається продажем різних метеоприладів включаючи барометр. У нас ви завжди можете зв'язатися з консультантом і вибрати той товар, який вам потрібен з гуманної ціною. Також ви можете почитати більш детальну інформацію, щодо барометрів і згубного впливу високого або низького атмосферного тиску, на тіло людини. Будемо раді співпрацювати з вами.