Кожному з нас доводиться вирушати в дорогу - комусь потрібно здійснити робочу поїздку, комусь відвідати родичів, заглянути в гості до друзів, а комусь просто з'їздити разом з сім'єю на відпочинок. Найнеобхідніша річ без якої вам не обійтися це звичайно ж сумка на колесах, в яку ви спакуєте всі ваші речі. Сьогодні на ринку представлено багато видів різноманітних виробів, які різняться за різними параметрами. Найголовніше - це один раз зробити правильний вибір з урахуванням всіх дрібниць і можливих потреб, і тоді дорожня сумка на колесах прослужить дуже довго і її не доведеться міняти. Для цього, безсумнівно, потрібна зручна дорожня сумка на колесах, яка буде відрізнятися міцністю, компактністю, функціональністю, естетичністю і привабливим виглядом.

Подумайте тільки, тепер не докладаючи зусиль можна легко перевезти великий обсяг багажу. Важку сумку може пересувати за собою навіть мініатюрна дівчина.

Перед тим як купити сумку на колесах в інтернет магазині або в традиційному бутіку, рекомендується визначитися з особливістю сумки на колесах. Будь-яка, навіть найменша, подорож вимагає від людини підготовки. Адже існують речі, без яких досить важко обійтися. Тому до вибору сумки на колесах потрібно підійти досить ретельно.

Найважливішим критерієм вибору звичайно ж для багатьох людей є розмір. Дорожні сумки на колесах можуть бути маленькими, середніми і великими. Але не завжди підходить той чи інший розмір. Якщо сумка потрібна одній людині, яка збирається в подорож на короткий термін, тоді досить буде і мінімальної величини. А ось в тому випадку, якщо в поїздку збирається ціла родина, тоді краще купити найбільшу сумку на колесах, щоб не тягати з собою багато речей, адже набагато зручніше, якщо все буде уміщено в одній сумці. Оптимальним варіантом буде вибрати модель середнього розміру. Є і спеціальні дитячі дорожні сумки на колесах, які відрізняються маленькими розмірами і досить малою вагою.

Ще одним важливим критерієм вибору сумки на колесах є матеріал. Залежно від матеріалу сумки на колесах можуть бути зроблені з тканини, шкіри або пластика. Кожен з цих матеріалів має свої особливості та переваги. Так, вибравши сумку дорожню на колесах з тканини, можна отримати легкий виріб, який буде зручним і найбільш дешевим. Їй не страшна негода, адже сумку обробляють спеціальним складом, який не дозволяє їм промокнути. Єдиний мінус полягає в тому, що така модель не дуже міцні і не така довговічна. Шкіряні вироби будуть більш довговічними, але не вічними. Найдовше прослужить пластикова сумка, а точніше вже валіза на колесах. Однак такий варіант буде більш важчим з усіх.

Від чого залежить вартість дорожніх сумок на колесах? На дорожні сумки на колесах ціна може бути абсолютно різна. В першу чергу вона буде залежати від виробника. Якщо він знаменитий і ім'я його дорогого коштує, тобто виріб фірмовий, тоді і вартість його буде високою. Також роль грає і модель сумки, і її зовнішні параметри. Так, чим більше вона буде, тим вище виявиться ціна. Не варто економити, коли мова йде про зручність і безпеку. Отже на вартість виробу впливають:

 • матеріал пошиття;

 • місткість;

 • кількість ручок для перенесення;

 • відсіків і кишень;

 • якість коліс;

 • форма і міцність конструкції;

 • популярність марки і дизайн виробу.

Особливість цих сумок звісно ж її ручка і колеса, які встановлюються на всі дорожні сумки на колесах. Це практично найголовніша роль, адже саме від їх зручності буде залежати те, наскільки легкою буде експлуатація виробу. Найкраще, коли ручка може висуватися. Самим ергономічним варіантом прийнято вважати її Т-подібну форму. Дорожня сумка на коліщатках з висувною ручкою з алюмінію - кращий варіант, оскільки вона легка і практична. Особливу увагу слід звернути на справність коліс, це важливий показник. Вони повинні легко обертатися на всі боки, повинні бути міцними і прогумованими, що забезпечить швидке і беззвучне пересування. При цьому неважливо, на якій поверхні вони будуть використовуватися. Якщо чується якийсь скрип або хрускіт, краще ознайомитись з іншими дорожніми сумками на колесах. Найдовше прослужать колеса на сталевих кріпленнях, так як пластмасові зовсім не надійні.

Дорожні сумки на колесах: переваги

Більшість сучасних сумок для багажу досить місткі. Вони обладнані безліччю відділень, переднім і бічними кишенями для безпечного і зручного зберігання речей. Відмінною рисою сумки на колесах є наявність зручних, бічних ручок для перенесення багажу по сходах, а також висувного елемента, що забезпечує транспортування його по будь-яким видам поверхні (асфальт, бруківка, бетон, земля).

Дорожня сумка на колесах дозволяє:

 • розвантажити руки власника при транспортуванні багажу;

 • перенести сумку на плечі (якщо для цього є спеціальні ремені і кріплення);

 • зручно скласти речі для перевезення (багато моделей мають спеціальні відсіки для гаджетів, а також потаємні кишені для цінних речей і документів);

 • організувати перешкоду до доступу зловмисників (завдяки наявності спеціального замка, ви можете надійно вберегти речі від крадіжки в готелі);

 • перевозити великогабаритні вантажі.

Сумки дорожні на колесах представлені в таких варіаціях:

 • дорожні сумки, що трансформуються в рюкзак;

 • з жорстким каркасом і ременями-фіксаторами;

 • вироби з надміцного полімерного пластику;

 • моделі на легкому шасі з низькою вантажопідйомністю (36, 38, 46 літрів);

 • сумки зі знімними рюкзаками, які так необхідні для прогулянок в іншому місті;

 • різні колірні і стилістичні рішення.

При покупці сумки для багажу ви повинні розуміти, що перевагу в підборі головного атрибута подорожей слід віддавати якісному виробу, який довгі роки буде служити вам вірою і правдою.