Здавати квартиру на невеликі терміни, беручи оплату, як у готелях, за ніч або за добу, часто буває набагато вигідніше, ніж здавати її постійним мешканцям. Хоча це набагато важче, якщо займатися питанням самостійно. Труднощів можна уникнути, якщо залучити ріелторів, але у такому разі у місті львів подобова оренда принесе менші доходи. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно здавати квартиру в оренду подобово. З чого почати?

Як здавати офіційно і безпечно? Як здати самостійно? Подобова оренда пов'язана з рядом інших труднощів. По-перше, часта зміна гостей збільшує ризик псування квартири, зникнення якихось речей. Щоб максимально зменшити ймовірність негативних наслідків, потрібно скріплювати всі угоди офіційним договором найму. По-друге, доходи від такої оренди сильно залежать від сезону, популярності міста, району, де розташована квартира. Є попит на таке житло в містах з населенням не менше п'ятисот тисяч і в населених пунктах, привабливих з туристичної точки зору. У великих центрах попит пов'язаний зі студентської активністю, відрядженнями, пошуками роботи.

З чого почати? Подобова оренда вигідна не тільки власникам житла, але і наймачам квартири, адже за номер в готелі вони могли б заплатити набагато більше. Однак часто орендарям хочеться комфорту не меншого, ніж у готелі. Тому потрібно створити їм такі умови. Найголовніше – це чистота в приміщенні. Доведеться проводити прибирання після кожного постояльця, виносити сміття, міняти постільні та ванні приналежності (в наявності завжди повинні бути чисті рушники).

Друга складова – оснащеність квартири технікою та зручними меблями. Необов'язково купувати нову дорогу апаратуру та предмети побуту, достатньо пошукати оголошення в інтернеті і купити щось з рук. До мінімального набору відносяться: холодильна камера, пральна машинка, провідний інтернет, кондиціонер, телевізор, мінімальний набір посуду, чайник, праска та прасувальна дошка, плита та мікрохвильова піч, ліжка, дивани, крісла (кількість залежить від кімнат), обідній стіл та стільці.