Іноді людина опиняється в такій ситуації, що йому просто необхідна велика сума грошей, яку потрібно знайти в лічені дні. Наприклад, потрібна операція чи з'явилася можливість поліпшити свої житлові умови. Що в цьому випадку робити? А нічого складного - звернутися в Tengri Bank https://tengribank.kz/news/2016/march/257. Він видає великі суми під заставу нерухомості на найвигідніших умовах для клієнта.

У чому особливості оформлення кредиту в Tengri Bank?

Кредит під заставу нерухомості в Казахстані є одним з найпопулярніших позик серед населення. Його основні плюси:

• оперативність оформлення;

• зручні відсотки на позику;

• зручний графік погашення;

• є можливість погасити кредит достроково без штрафних санкцій;

• певні умови для клієнтів - власників пластикових карт.

Кредит під заставу нерухомості видається терміном не більше 10 років. Позичальник може розраховувати на суму не більше 30 міл. тенге, але остаточна сума залежить від того, у скільки буде оцінена нерухомість. Видається кредит під 19% річних.

У будь-якого кредиту під заставу нерухомості є свої особливості. Tengri Bank дуже ретельно перевіряє будь заставне майно, дотримуючись певних вимог. Перше на що дивиться банк так це на те, щоб нерухомість не була закладена в інших банківських організаціях. Крім цього заставна нерухомість повинна знаходитися в належному стані, яке дає можливість продати його при першій необхідності. Так, наприклад, банк не буде розглядати заявку, якщо в якості застави пропонується нерухомість, що знаходиться в аварійному стані або якщо йому потрібен капітальний ремонт.

Також банк звертає увагу на те, з якого матеріалу зведено будівлю, в якій знаходиться нерухомість, пропонована в заставу. Наприклад, може бути закладений будинок, побудований з цегли, каменю і залізобетону. Крім цього всі документи на нерухомість повинні бути оформлені належним чином. Якщо в оселі була проведена перепланування, а документи не переоформлені, то банк не візьме під заставу цю нерухомість.

Умови кредитування під заставу нерухомості:

• максимальна сума кредиту не може перевищувати більше 30 міл. тенге;

• термін кредитування - до 10 років;

• для клієнтів банку, які є власниками пластикових карт, є свої лояльні умови кредитування.

Банк розгляне уважно все заявки і в найкоротші терміни дасть відповідь, пропонуючи найкращі в Казахстані умови кредитування.