Алкоголізм і наркоманія стали небезпечними проблемами нашого часу. Ця проблема стосується не тільки самої людини і його сім'ї, але і всього суспільства, оскільки сім'я – його невід'ємна частина. Сьогодня дуже важливо знайти і використовувати єффективні методи позбавлення алкогольної і наркотичної залежності.

Небезпечна хвороба та її вплив на соціальне життя суспільства

Подібно до ракової пухлини, наркоманія і алкоголізм руйнують особистість і стають причиною багатьох невдач людини, що стала алкоголіком або наркоманом. Члени його сім'ї стають заручниками цих проблем. І найчастіше все життя цих людей полягає в постійному їх подоланні. Вирішити проблеми такого роду не завжди вдається. Але VIP-відділення клініки Кадирова пропонує дуже єфективні методи лікування залежності, а також палати-люкс та смачне харчування.

Соціальне життя суспільства знаходиться під впливом страшної хвороби під назвою «алкоголізм і наркоманія». У сім'ї, де чоловік – алкоголік, найбільше страждають діти. Дружина, втомившись боротися з алкогольною залежністю чоловіка, часто сама починає пити. Діти, залишившись без уваги батьків, повністю занедбані. Деякі починають беспризорничать і здійснювати правопорушення. Недостигшие повноліття можуть бути відібрані у батьків, які позбавляються прав на дитину. Так розпадається сім'я. Але це ще не найгірший результат.

Є сім'ї, в яких, дивлячись на батьків, діти починають пити. Рано спиваються і гинуть. У деяких сім'ях відмовляються від алкоголіків, не бажаючи піддавати постійним стресам інших членів сім'ї. Рідше буває так, що сім'я бореться і перемагає небезпечну недугу. На жаль, це велика рідкість.

Наркоманія не так численна, як алкоголізм. Але залежність людини від неї набагато сильніше. Якщо алкоголізму схильні люди різного віку, то наркоманія вбиває в основному молоде покоління. Страждає генофонд країни.

Яке народиться потомство? Адже відомо, що у алкоголіків і наркоманів народжуються фізично слабкі діти. Згубні пристрасті батьків позначаються і на їх розумовому стані. Часто у батьків-алкоголіків і наркоманів діти народжуються алкоголь - та наркозалежними. Тобто, вже на генетичному рівні відбувається зараження потомства цією хворобою. І це передається від покоління до покоління.

Що ж відбувається в нашому суспільстві? Воно поступово вимирає. Останнім часом чисельність наркоманів і алкоголіків не зменшується, а постійно зростає. Хіба не варто про це серйозно задуматися?!

Наше суспільство заражене страшною хворобою, яка називається алкоголізм і наркоманія. У алкоголізму і наркоманії різні коріння, але кінець завжди один. Люди, що страждають цією хворобою, розкладаючись і гинучи самі, завдають суспільству непоправної шкоди. Позбутися від цієї хвороби суспільству буде дуже важко.