Тільки рідкісний вид особливо впертих чоловіків вперто не визнають незамінність сумки у своєму гардеробі, все інше прогресивне людство (і примітно, що особливо його жіноча половина) давно по праву вважає сумку невід'ємним чоловічим атрибутом. І хоча ще в недалекому минулому цей елегантний, надійний і вкрай незамінний аксесуар був привілеєм прекрасної половини людства, то зараз і чоловіча частина людства оцінила переваги володіння «правильної» сумкою. Єдиним питанням залишився один – як вибрати «правильну» сумку, так щоб не тільки виглядати відповідно, але і бути підготовленим до різних життєвих ситуацій. Безпрограшним рішенням, як завжди залишається один - класика в різних її проявах. Нижче представлено декілька варіацій класичних сумок, з яких ви зможете вибрати відповідну вашому стилю життя.

Клатчі чоловічи дуже вигідно можна придбати в інтернет-магазині шкіряних сумок. Тут можна придбати не тількі клатч, але й портмоне або гаманець.

1. Портфель – стильна класика.

Портфель по праву вважається "сумчастой" класикою, яка б заслуговувала на довіру чоловіків багатьма роками надійної служби. Сучасні моделі портфелів часто значно відрізняються від їх жорстких попередників, якими користувалися ще наші дідусі, хоча відмінності бачать далеко не всі. Все менше прямих кутів і форма, яка далеко відійшла від наслідування коробці. Але в цілому це головні і практично єдині зміни. Основні принципи вибору портфеля залишилися незмінні вже кілька десятків років:

- справжня шкіра

- надійна застібка (або кілька)

- продумана функціональність, зручне розташування внутрішніх відділів і кишень.

Саме внаслідок такої вдалої комбінації характеристик портфель впевнено утримує позиції передчасної категорії чоловічих сумок.

Поєднується переважно з - діловим костюмом.

2. Класичний месенджер, або сумку листоноші - шарм міста.

З 1997 року з виходу культового фільму «Листоноша» ніхто вже не питає - чому таку практичну і дуже елегантну чоловічу сумку називають почтальонской. І також давно месенджер не вважають аксесуаром рознощика газет – ця сумка давно відбулася, як невід'ємний елемент чоловічого стилю. У класичному варіанті ця сумка виготовляється з міцного сукна високої щільності (равендука або брезенту) оснащена широким ременем-лямкою, який надівається на плече. Зазвичай з почтальонской сумкою з сукна можна бачити молодих людей, студентів, однак більш елегантні варіанти, виготовлені з натуральної шкіри привабливі для більш вимогливих послідовників стилю розумний кежуал.

Поєднується переважно з – кежуал.

3. Дорожня сумка - коли потрібно взяти все необхідне.

Дорожня сумка необхідна будь-якому чоловіку, який періодично буває в ділових відрядженнях або виїжджає на вихідні за місто (навіть якщо такі поїздки не часті), тренується в спортзалі або вибирається поїздки. Об'ємисті валізи поступово все більше поступаються місцем порівняно невеликим, елегантним, але досить містким і багатофункціональним дорожніх сумках. Головні відмінні якості: натуральна шкіра і цікава обробка.

Поєднується як з кежуал, так і з діловим костюмом.