Отже, Ви вирішили пов'язати своє життя з комп'ютерними технологіями і здобути освіту, яка відкриє двері в нову професію. Чи ви вже працюєте у сфері IT і хочете підвищити свою кваліфікацію? І тут перед Вами виникає дилема: які курси програмування вибрати. У Києві найкраще навчання – це dan it - курси програмування.

Нижче наведені поради, які допоможуть розібратися в різноманітності навчальних закладів і зупинити свій вибір на тих курсах, які відповідають вимогам ринку.

1. Не вчіться на курсах-одноденках.

Як відомо, попит народжує пропозицію. Професія айтішника стає все більш популярною, відповідно, зростає і кількість курсів, що пропонують отримати IT-освіту. У їх числі і так звані курси-одноденки, діяльність яких спрямована на єдиний результат – швидкі гроші. Вони пропонують за короткий час навчити Вас всім премудрощам IT-професії. В реальності після такого «навчання» нічого, крім витраченої на ці курси суми, у Вашій пам'яті не залишиться. Вивчення інформаційних технологій — далеко не самий легкий процес, тому за тиждень або навіть місяць освоїти цю дисципліну не вийде. І якщо Ви все-таки визначилися з освітньою установою, обов'язково дізнайтеся, в яких умовах буде проходити навчання і яку матеріально-технічну базу мають курси. Буде дуже сумно, якщо Вам доведеться займатися в орендованій аудиторії якогось ВУЗу.

2. Чи можна гарантувати працевлаштування?

Багато курсів гарантують працевлаштування після їх закінчення. Здавалося б, величезний плюс на користь вибору таких навчальних центрів. Насправді, такі обіцянки так само реальні, як сніг в пустелі. Доведемо це на прикладі простого математичного рівняння. У ньому успішне працевлаштування — це 100%: знання, отримані на курсах (33,3%), старання самого студента (33,3%) і компанія-роботодавець (33,3%). Посудіть самі, як навчальний заклад може вплинути на всі три доданків? І якщо курси можуть гарантувати якісні та актуальні знання, то змусити Вас добре вчитися, виконувати домашні завдання і вже тим більше вплинути на IT-компанію вони ніяк не зможуть.

3. Хороший сайт — правило хорошого тону.

Перш ніж зробити вибір на користь тих чи інших курсів, спочатку вивчіть їх сайт. У столітті інформаційних технологій саме веб-сайт є обличчям компанії. Він повинен бути зроблений якісно — адже як може установа давати гарну IT-освіту, якщо вона не здатна знайти кваліфікованих фахівців для розробки та оформлення свого сайту.