Яка ж жінка не мріє зробити свій будинок найгарнішим і затишним. Вони придумують найкрасивіші стилі, доповнюють унікальні аксесуарами, ну і ніяк без штор на вікна, які і створюють особливу атмосферу в домі. Найкращим рішенням сьогодні вважаються штори на кільцях, які не тільки відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, але ще і не вимагають особливого догляду. Купити штори на кільцях можна в інтернет-магазині, але в чому їх плюси і яку тканину вибрати?

Штори на кільцях: плюси

Фіранки на кільцях або як ще їх часто називають на люверсах, мають масу переваг, тому і користуються такою популярністю серед сучасних жінок. Їх основні плюси:

• Практичність. Вони являють собою цілісне полотно, без будь-яких доповнень, таких як бантики, рюшечки і складочки. Вони легко перуться в машинці-автомат, а після сушіння не вимагають складної прасування.

• Гарний вид. При їх відкритті вони збираються в ідеально рівні складочки, що проходять по всій довжині полотна, в результаті чого вікно стає більш привабливим, тим самим перетворюється інтер'єр.

• Зручність в установці. Підвісити таку штору не важко будь-якій господині, буде потрібно цілий карниз, на який ці кільця і ​​будуть вдягатися.

Яку тканину вибрати?

Незважаючи на всі плюси штор на кільцях потрібно пам'ятати, що прослужать вони довго тільки в тому випадку, якщо будуть виготовлені з практичною і не вимагає додаткового догляду тканини. Сьогодні виробники пропонують широкий вибір тканин, з яких можна виготовити фіранки для будь-якої кімнати в будинку. На думку багатьох господинь краще піддається догляду матова тканина, вона буде виглядати привабливіше і на ній не так помітні плями, як наприклад на глянцевому. Догляд за тканиною, яка відбиває світло, складний, адже її обробляють спеціальним складом, а звичайне прання може його пошкодити.

На думку дизайнерів, матова тканина володіє всіма тими якостями, які ідеально підходять сучасним господиням. 

До того ж хочеться сказати, що фіранки на кільцях можна легко повісити всім, тим, хто раніше цього не робив. Необхідно купити круглий карниз, але тільки діаметр його повинен бути трохи менше, ніж діаметр кілець. Кільця надягають на карниз і розподіляються рівномірно по всій його довжині. Ось і все фіранки повішені.