Що може бути краще хорошої роботи, яка приносить не тільки дохід, а й задоволення. У наш час важко знайти посаду, яка поєднувала обидві ці сторони. Вкрай рідко компанії готові піклуватися про своїх співробітників, допомагати їм і надавати справді вартісні місця, де фахівець сам визначає для себе рівень зарплати, залежить тільки від його бажання і приділений роботі часу.

Компанія убер рада запропонувати для всіх свої вакансії водіїв. Ми функціонуємо в найбільших містах України і готові прийняти на роботу всіх бажаючих, хто має водійські права. Наш партнер убер повинен пройти попередню реєстрацію і заповнити анкету на сайті. При виникненні питань можна звернутися до співробітників компанії безпосередньо і пройти процедуру влаштування на роботу через них.

Партнер убер після оформлення автоматично отримує для себе ряд знижок. Це програми економії на паливо, миття машини, проходження СТО, витратні матеріали та інші моменти. При цьому, за кожний виїзд водій отримує бонуси, які поле виплачуються йому в грошовому еквіваленті. Таким чином, працюючи у нас, ви можете відмінно економити і примножувати свій прибуток за рахунок допомоги від компанії убер .

Партнер убер отримує повне право самостійно визначати для себе графік роботи. Ніхто не контролює водіїв, і не вказує їм тимчасових рамок. Виїжджати на замовлення можна в будь-який час дня і ночі. Це допомагає нашим співробітникам успішно поєднувати партнерство і основне місце заробітку або переходити в Убер на повний робочий день, займаючись виключно таким типом роботи.

Співпраця з нами дає партнерам убер можливість користуватися нашою службою підтримки, що функціонує 24/7. Тут працюють виключно кваліфіковані фахівці, готові надати інформацію, відповість на питання, допомогти в ситуації, що склалася. Водії завжди знають куди звернутися, якщо стався якийсь інцидент, і відчувають в поїздці себе більш спокійно і впевнено.

Ще одне важливе питання - сам автомобіль, на якому будуть здійснюватися поїздки. Автотранспорт може бути як особистий, так і орендований, головне для нього - це належне технічне і зовнішній стан, а також відсутність реклами на корпусі.

 

Ставайте партнером убер, і сміливо примножуйте свій сімейний бюджет за максимально короткі терміни.