РВД - це універсальні шланги, призначені для надійної і високоефективної транспортування всіляких рідких середовищ. Дані рідини можуть мати певний температурний показник і прокачуватися під якимось тиском, що висуває до рукавів високі експлуатаційні та технічні вимоги, щоб уникнути передчасних поломок конструкцій і виходу з ладу всієї системи в цілому.

Завдяки своїй гнучкості, шланги використовуються в місцях, де немає можливості встановити стаціонарні металеві труби. Наприклад, це можуть бути відрізки стиків різних виробничих конструкцій. Купити рукава высокого давления можна для експлуатації в самих різних промислових областях. Без них неможливо здійснювати діяльність у будівельній, гірничодобувної, нафтопереробної, авіаційної та інших сферах.

Наша компанія promrukaw.com.ua займається реалізацією рукавів від всесвітньо відомих компаній виробників. У нас можна купити шлаг високого тиску для будь-якої виробничої галузі, враховуючи всі необхідні технічні параметри виробу. Вся продукція виготовляється на ультрасучасному обладнанні з застосуванням високосортного сировини, що дозволяє говорити про довговічних і максимально зносостійких рукавах, якість яких підтверджена часом. При цьому, ми надаємо можливість клієнтам придбати готовий товар або купити шланг високого тиску під замовлення безпосередньо від компанії виробника. Устаткування буде доставлено власникові в мінімальні терміни без затримок і додаткових оплат.

За своїм конструктивним параметрам РВД мають вигляд гнучкого шланга, всередині якого розміщений гумовий шар, що забезпечує системі повну герметичність. Каркас вироби може бути виконаний з текстилю або металу, а зовні рукав оснащений міцною і надійною оболонкою. Вона захищає конструкцію від зовнішніх механічних впливів, розривів і високих температур.

Купити шланг високого тиску може кожен, варто лише враховувати всі його виробничі параметри. Адже саме від них залежить успішна і довгострокова працездатність обладнання на тих чи інших експлуатаційних ділянках. У список таких характеристик входять:

• Максимально допустимий робочий тиск системи;

• Радіус вигину рукава;

• Допустимі температурні параметри робочих середовищ.

Звертайтеся до нас і купуйте високонадійну техніку для своїх найважливіших виробничих робіт за мінімальними цінами.