Упаковки для транспортування і зберігання їжі стали вкрай затребувані і популярні в наш час. Адже сьогоднішній життєвий темп не залишає нам часу на довгу підготовку обідів і вечерь, а перекус дуже смачною піцою з друзями - улюблена справа багатьох з нас.

Наша компанія aquadoor.com.ua готова запропонувати споживачам якісні упаковки для піц, хачапурі, солодощів та іншого роду продуктів харчування за найдоступнішими цінами. Ми займаємося виготовленням коробок, купити які можна, як дрібним або великим оптом, так і в роздріб. Вся наша продукція виконується на новітньому обладнанні з використанням передових методів виготовлення, що дозволяє говорити про максимально надійному, безпечному і зручному готовому продукті.

Коробки купить може кожен бажаючий, хто дійсно зацікавлений в якісному виробі для транспортування продуктів харчування. Наші упаковки виготовляються з гофрокартона. Він відрізняється міцністю, водонепроникністю і стійкістю до високих температур. Відповідно, перевозити різну їжу в таких контейнерах можна і в дощ, і мороз, і в дощ без ризику для самого продукту. При цьому, гофрокартон дозволяє зберегти всі смакові і зовнішні властивості їжі навіть після тривалих перевезень.

У нас є можливість коробки купити всіляких розмірів і форм. Ми готові виконати найскладніші замовлення за мінімальний період часу без зниження показника якості продукції. При цьому, клієнт може придбати упаковки всіляких колірних рішень, залучаючи тим самим увагу потенційних клієнтів. Адже яскрава розфарбування коробки обов'язково зацікавить покупця, і він знову звернеться до вас за послугою. Одночасно, на коробці можна виконати логотип компанії. Така можливість дозволяє рекламувати свій бренд без додаткових грошових вкладень за розкрутку, адже не тільки покупець буде бачити фірму виробника смачних виробів, але і всі оточуючі.

Наші коробки купити можна також в ролі контейнерів для тривалого зберігання продуктів в замороженому вигляді. При цьому, під час процесу розморожування їжу можна з упаковки не виймати, адже вона відмінно збереже свої смакові якості і в ній.

Якщо ви шукайте легкі в застосуванні і надійні упаковки для своєї продукції, зупиніть свій вибір на наших коробках і отримаєте висококласні вироби за мінімальною вартістю.