Изготовление ТЕНов - це високотехнологічний процес, в якому задіяно не тільки сучасне обладнання, але і якісне і повністю безпечне сировину. Саме в таких умовах наша компанія elektronagrevatel.com виробляє ТЕНи з максимально високими експлуатаційними параметрами, термін придатності яких відрізняється досить довгим періодом часу.

Ми виготовляємо Тени, успішно застосовуються в різних промислових процесах і експлуатовані в повсякденному побутової техніки. Адже саме ці механізми здатні забезпечити швидке нагрівання повітряних або газоподібних мас, що знаходяться як в спокійному, так і неспокійному стані. При цьому, наші Тени перед виходом на ринок проходять ретельний контроль на питання придатності виробу і його повної відповідності до заявленим параметрам. Саме тому ми гарантуємо високу надійність кожної наші одиниці, її ефективність і довговічність.

При необхідності, ми можемо в найкоротші терміни виготовити Тени по ваших кресленнях. Наші висококваліфіковані фахівці з радістю дадуть відповідь на всі запитання й нададуть будь-якого роду консультацію про дане обладнання. Варто зазначити, що ми займаємося виготовленням ТЕНів всіляких форм, розмірів, потужних і інших виробничих показників. Такий широкий асортимент дозволяє кожному споживачеві вибрати для себе саме той виріб, який максимально точно підійде під всі його технічні критерії.

Сучасні Тени складаються з зовнішньої оболонки, всередині якої розташовується нагрівальний елемент - спіраль з матеріалу з високим показником опору. Між спіраллю і оболонкою розташований ізолятор. ТЕН має контактні стрижні і повністю герметичні кінці.

Основні переваги ТЕНів полягають в:

• Унікальності цих механізмів;

• Можливості їх використання при безпосередньому зіткненні з робочим середовищем;

• Стабільності до вібрацій, підвищених навантажень і механічних впливів;

• Повної безпеки, пов'язаної з відсутністю напруги на оболонці обладнання під час його функціонування.

Якщо ви перебуваєте в пошуку дійсно якісних ТЕНів для будь-якого типу обладнання - тоді ми готові запропонувати вам наш широкий асортимент даних механізмів за найдоступнішими цінами.