Зручний мобільний планшет — річ дорога, проте, не дуже міцна. Зазвичай, ним не користуються, сидячи за письмовим столом, планшет лежить на дивані, в кріслі, де на нього випадково можуть сісти або скинути на підлогу, його беруть з собою в дорогу, складають в сумку разом з ключами та іншими предметами.

Планшету категорично протипоказані падіння та тиск зверху. Якщо сколи на корпусі можна затулити наклейками, то з пошкодженням контактів прийдеться звернутися до сервісу, а сенсорне скло великого розміру дуже крихке, і його заміна взагалі недешева. Пошкодження планшета виникають так легко, що про його захист необхідно подумати разом з його придбанням. Будь-які чохли на планшет легко купити в інтернет-магазині «ВЧехле». Деякі моделі додатково можуть трансформуватися в підставку для зручності читання та перегляду відео.

 

Вони мають різний вигляд та функціональність, проте, їх головна мета — захист гаджета від механічних пошкоджень:

  • сумки та конверти для переносу;
  • книжки — захищають корпус планшета та екран;
  • чохол-клавіатура перетворює планшет на нетбук;
  • накладки.

Якщо необхідність захисту планшета майже ні в кого не викликає сумнівів, то з телефонами справи дещо інші. Для багатьох телефон — іміджева річ, ним вихваляються та хизуються, тому оточуючі мають бачити, що це модель дорогого бренду, супертонка, модного кольору, а у власника достатньо грошей, щоб завтра придбати новий, якщо з цим щось станеться.

Засвітити логотип бренда та модель і при цьому захистити телефон можливо з силіконовим чохлом. Наприклад, силіконові чохли для телефонів самсунг дуже тонкі і гнучкі. Такий чохол не зробить гаджет більш об’ємним, проте він амортизує удар при випадковому падінні. Це приватний вибір кожного, але ж, чи так важлива думка оточуючих, якщо з гаджетом насправді щось станеться? Чи так дорого коштують спроби підняти свій статус за рахунок володіння цінною річчю, як новий гаджет? До того ж, нові моделі випускаються кожен рік, старий смартфон в гарному стані можливо вигідно продати.

 

Захисне скло для екрана взагалі непомітне, проте, у критичних обставинах воно візьме удар на себе, замість справжнього екрана. Його заміна не обійдеться власнику у третину вартості гаджета, до того ж, зборка сервісного майстра своєю якістю може дуже відрізнятися від заводської.

Взагалі, силіконові чохли — чудове рішення для тонких гаджетів. Тим більше, що з’явився новий матеріал TPU — термопластичний поліуретан. Такий чохол, на відміну від простих силіконових, більш тонкий, гнучкий, антистатичний та міцний. А за чохлом або захисним склом зверніться до інтернет-магазина «ВЧехле», у великому асортименті захисних аксесуарів, неодмінно знайдеться потрібний саме Вам. Наприклад, TPU чохол для Huaweі GT3 товщиною у третину міліметра забезпечить надійний захист гаджета від пошкодження.

Тому, піклуйтеся про свої речі і вони прослужать довго. Не прийдеться нарікати на китайську збірку, можливо, вона не така погана за свої гроші, якщо до речі ставитись із відповідальністю.