Всі ми знаємо, що купити меблі не так просто. Так, сучасні магазини просто завалені меблевими виробами. Але не варто забувати, що знайти справді якісні вироби – задачка не з простих.

Дивовижний вибір диванів ви знайдете на https://4mebel.com.ua/c709-divani_so_sklada

Якість важливіше всього

На якість м'яких диванів впливають:

• Матеріали;

• Технологія виготовлення.

Досить важливо якість пружинного блоку чи поролону, види ниток, які використовуються і т. д. насправді є безліч нюансів, на які варто звернути увагу при виборі.

Для того щоб перевірити якість дивана, сядьте на нього. Причому не тільки сядьте, але і приляжте. Зверніть увагу на звуки, які буде видавати ваш диван при рухах. Наявність скрипу свідчить про погано проклеенном каркасі. З кожним днем він все більше скрипіти, а через деякий час взагалі прийде в непридатність.

Скрип дивана – це також ознака погано просушеного каркаса. Самий якісний каркас виготовляється з дерева або фанери. А ось каркаси з ДСП не так міцні і надійні.

Ви вирішили придбати диван з поролону? Тоді посидьте на ньому. Якщо сидіння буде дуже довго відновлювати свій первинний вигляд, це вказує на неякісний поролон.

Поролоновий або пружинний – одвічна тема для роздумів при виборі дивана. Що краще вибрати? Сказати складно. Досить часто подушки, які виготовлені з достатньої щільного і якісного поролону, виявляються набагато міцніше і довговічніше пружинного блоку.

Види диванів та визначення їх якості

Ви вибрали диван з розкладним механізмом? Тоді перед покупкою спробуйте розкласти його пару раз. Механізм повинен відрізнятися легкістю і плавністю рухів. Такий вид диванів родом з-за кордону. Раніше вони використовувалися не кожен день. Але сучасні виробники виготовляють дивани з посиленими механізмами трансформації. Такі дивани можуть бути і поролоновими, і з пружинним матрацом.

Досить зручний механізм викочування – додаткове спальне місце висувається з-під сидіння. Великою популярністю користуються і кутові дивани. Самий простий в експлуатації диван – це конструкція «книжка». Він досить практичний в умовах малогабаритного приміщення.

Звертаємо увагу на оббивку і забарвлення

Великою популярністю користується оббивка з жаккарда, гобелена і шінілса. Якщо ви шукайте практичний диван, то вибирайте виріб з тефлоновим покриттям. Неймовірно актуальна шкіра. Вона практична і красива. Дивани зі шкіри ніколи не вийдуть з моди.