Передати показники газових лічильників можна через мобільні додатки або Viber

АТ "Хмельницькгаз" розширює перелік зручних сервісів для клієнтів компанії. Тепер вони можуть дізнатись всю інформацію про споживання газу в мобільних додатках або месенджері Viber.

Для зручності і контролю використання природного газу, АТ "Хмельницькгаз" ввів ще кілька дистанційних способів для щомісячної передачі даних. До вже діючих близько десятка онлайн-сервісів, додалося ще три нових: чат-бот у Viber "7104ua" та мобільні додатки "104 Mobile", "104 Mobile Light". Тож користувачі газу Хмельниччини мають уже 11 каналів передачі даних та можуть у постійному доступі контролювати використання енергоносія, повідомляє прес-служба РГК "Хмельницькгаз".

Паблік - акаунт "7104ua" у Viber, мобільний додаток для смартфонів "104 Mobile" та мобільний додаток до iPhone "104 Mobile Light" розроблені таким чином, аби споживач мав змогу користуватись одразу п’ятьма особовими рахунками, без ускладнень з додатковими реєстраціями.

Тому у пункті меню Показання споживач може без складнощів передати показання лічильника газу. Це зручно, коли клієнт АТ "Хмельницькгаз" має більше одного особового рахунку або допомагає в газових питанням своїм рідним.

Споживачі газу Хмельниччини є активними користувачами онлайн-сервісів, адже це потребує мінімум часу та дає можливість контролювати використання газу за кількома споживачами одночасно, - інформує керівник клієнтського сервісу АТ "Хмельницькгаз" Юлія Стрілець. – Тож лише за місяць функціонування, даними сервісами уже скористалося біля 40 тис. подолян.

Наразі АТ "Хмельницькгаз" у стислі строки запровадив функціонування даних сервісів, беручи до уваги численні прохання споживачів про можливість відслідковувати та заносити дані лічильника за кількома рахунками. Тож клієнти мають право широкого вибору дистанційного спілкування зі своєю газовою компанією.

Для роботи з чат-ботом "7104ua" необхідно бути підписаним на паблік акаунт. Для цього, після відкриття профілю Viber-бота на своєму мобільному пристрої треба натиснути на кнопку Повідомлення і отримати автоматичну підписку. В пункті меню Показання -передавати показання лічильника газу.

Мобільний додаток "104 Mobile" можна завантажити на свій мобільний за посиланням Google Play Для входу в акаунт, використовувати логін і пароль для особистого кабінету на сайті "104.ua" або зареєструватись через додаток.

Для користувачів iPhone новий мобільний додаток "104 Mobile Light" дасть можливість також швидко та зручно передати показання лічильника. Завантажити "104 Mobile Light" на свій телефон з необхідно з AppStore.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073
Хочете додати 3849.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?