ЗАСОБИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Якщо дівчина вкрай стурбована своїм тілом і постійно скаче з однієї дієти на іншу, це не означає, що чоловік повинен приймати в цих експериментах безпосередню участь. Навіть якщо ви помітили, що другий тиждень поспіль ваша обраниця відмовляється від пасти і десертів, не вручайте їй антицелюлітні креми, таблетки для схуднення і ні-ко-ли не даруйте ваги (навіть найсучасніші, які синхронізуються з iPhone). Вручити їх - те ж саме, що відповісти ствердно на питання: "Як думаєш, я погладшала?".

КРЕМИ ВІД ЗМОРШОК і ПРИЩІВ

Список "Що не можна дарувати жінці" продовжують будь-які косметичні засоби, покликані позбавити від зовнішніх недосконалостей - перш за все, від зморшок і прищів. Повірте, дівчина впорається з ними сама або за допомогою косметолога. Справа чоловіки - не помічати дрібні дефекти, навіть якщо вони розміром із слона.

ПЛАСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ

Звичайно, якщо ваша дівчина не раз говорила, що хоче груди як у Ірини Шейк, ніс як у Кейт Міддлтон, а попу якомога менше, то пластична операція у хірурга стане відмінним подарунком. Але якщо частини тіла Шейк і Міддлтон здаються еталонними тільки вам, а не вашій другій половинці, чекайте не вдяки, а скандалу.

СУВЕНІРИ

Чого не можна дарувати дівчині, так це банальних сувенірів. Плюшеві ведмеді, рамки для фотографій, магніти на холодильник лежать у неї на антресолях ще зі шкільних часів. Ви ж не хочете, щоб ваш презент відправився туди ж?

ДОМАШНЯ ТВАРИНА

Якщо, будучи в гостях, панянка самозабутньо тискала блакитноокого кошеня, це не означає, що вона готова надати їм прописку в своїй квартирі. Повірте, любов до щойно поклеєних шпалер, дивану з Ікеі і нової вбиральні з новими туфлями переважить і блакитні очі Мурзика, і пухнастий хвостик Ушастика. У підсумку тварина переїде до вас, а ви будете переклеювати шпалери і купувати їй нові туфлі.

ДУХИ та декоративну косметику

Самі - здавалося б - популярні подарунки можуть обернутися катастрофою, якщо ви нічого не тямите в парфумерії та косметиці. Ви впевнені, що ваша обраниця хоче пахнути вершковою карамелю або бабусиною пудрою? Точно знаєте, що їй потрібні зелені тіні і помаранчеві рум'яна? Якщо ні, не покладайтеся на поради продавців-консультантів. Вони знають вашу дівчину ще менше.

Епілятори

Суперсучасна бритва відмінно виглядає на поличці у вашій ванній кімнаті - так само, як брутальна триденна щетина на вашому обличчі. А ось хто вам сказав, що на жіночому тілі взагалі є волосся? Їх там немає, як і кутикул на нігтях. А ось чому - це велика жіноча таємниця. Не руйнуйте її за допомогою гаджетів.

ОДЯГ І БІЛИЗНА

Якщо ви знайомі недавно. Якщо дівчина приховує розмір одягу. Якщо ваш очі - не алмаз. У всіх цих випадках не купуйте одяг або нижню білизну в подарунок. Футболка розміру XS для дівчини з фігурою Скарлетт Йоханссон стане таким же приводом для сліз, як бюстгальтер з чашечками "C" для умовної Кіри Найтлі.

ПУТІВКУ НА ДВОХ

Чудовий подарунок, але і в цьому випадку є свої нюанси. Від ідеї варто відмовитися, по-перше, якщо ви ледве знайомі, а дівчина не відрізняється широтою поглядів. По-друге, якщо вона не може взяти відпустку на цей період. По-третє, якщо ви придбали путівку до Кенії, знаючи, що вона мріє про Париж. Нарешті, якщо ви запропонували їй оплатити половину.

ПІДРОБКИ

Сумка "Zara" краще несправжньої Birkin, а сміливе кольє Asos дасть фору "липовому" Marni. Волею-неволею такий подарунок наведе на роздуми про щирість ваших почуттів. Не дивуйтеся, коли радість від китайського айфона або фейкової сумки теж буде підроблено.

ГРОШІ

Ми всі розуміємо: в щільному робочому графіку на знайшлося часу дійти до магазин або вашим єдиним недоліком є відсутність фантазії. Але, пам'ятаєте фразу "Дорогий не подарунок, дорога увага". Так ось, гроші в конверті - доказ відсутності уваги до тієї, кому призначається подарунок. Навіть якщо ви одружені вже 20 років і вона каже, що у неї "все і так є".

Книш Маргарита