1. Blackberry & Bay Jo Malone London

Справжнісінький аромат смородинового листя і соковитих ягід, природний аромат, свіжий. Ягоди саме чорної смородини, не ожини. І листя зелене, розтерті між пальцями. Лавровий лист на підспівуванні, надає аромату родзинку. У шлейфі є якась м'ятна нотка.

2. Aqua Universalis Maison

Багато дівчат шаленіють від aqua universalis! У спеку ідеальний, охолоджуючі цитруси і конвалія, м'який мускус. Простий, але неймовірно привабливий!

3. Wood Sage & Sea Salt

Цей аромат не повинен бути першим у Джо Малон, з тієї причини, що цим потрібно доповнювати інші. (Можна міксувати з іншим парфумом від Jo Malone).

Аромат прекрасний. Навіть немає бажання розкладати на ноти і, мабуть, не вийшло б. Занадто гармонійно, делікатно, ніжно. Кришталево-чистий, ментоловий з легким натяком на ледь вловиму солодкість. Аромат-релакс. Ковток свіжого повітря в літню спеку.

4. Daisy Eau So Fresh Marc Jacobs

Цитрусово-квітково-свіжий аромат. Поєднання то, що треба, особливо на літо. А головне що є баланс "всього в міру" - цитрус трохи переважає, але не критично, квіточки є і свіжість. Точно не набридне!

5. Aventus for Her Creed

Прекрасна половина  любить його  - за гучність звучання, за безкомпромісність, навіть за якусь тваринність. Чоловік? Ні, не чоловічий, жорсткий - так. Влітку він дзвінкіше, яскравіше. Кілометровий шлейф, який заповнює собою простір і всіх попереджає про наявність його носія. Так він гучний, ідеальний "свіжак".

6. Light Blue Dolce & Gabbana

Ніколи не пройде його пік популярності!

Абсолютна гармонія. У флаконі зібралися: вітерець з ароматом легких перших квіточок, невеличка хмарка цитрусових нот, яскраво просочене повітря після дощу - озон, кислий ревінь і зелене яблуко і свіжий огірок.

Дуже популярний, пізнаваний, підійде багатьом!

Для офісу, для першого побачення, для прогулянок, він не зобов'язує ні до чого ...

7. Escentric 02 Escentric Molecules

Це не просто аромат, це друга шкіра. У спеку він освіжає, видаючи цитрусові і хвойні нотки, в прохолоду зігріває теплим мускусом. Справжнісіньке диво.

8. Modern Princess Lanvin

При першому вдиху яблуко-яблуко, стигле, солоденьке, потім злегка пробивається смородина, трошки кислить і тут же змінюється на білі квіти. Достатньо радісний. Є звичайно в ньому простота, але зате можна бути впевненим, що припаде до смаку багатьом!

9. Mademoiselle Azzaro

Легкий, смачний, соковитий, іскристий аромат на теплу пору року. Аромат безтурботності, молодості і радості. Саме такі відчуття він викликає. Звичайно, не люкс, простенький. Підійде більше молоденьким дівчаткам.

10. Dior Addict Eau Fraiche Dior

Перенасиченість  запаху  неможливий у цих парфумах, він невагомий, свіжий , чистий, холодний, як струмок в горах. Як озон після дощу. У більшості дівчат користується попитом.

Саме для літа, спеки як ковток свіжого повітря, холодної води.

Книш Маргарита