Більшість хлопців завжди цікавило питання як легко та без всяких проблем познайомитися із дівчиною,щоб одразу їй сподобатися та мати подальший розвиток.

Ти бачиш дівчину, яка подобається тобі,але боїшся підійти до неї. Ти починаєш думати:

- Може в неї є хлопець?

- Може вона одразу відмовить мені?

- А що люди подумають навколо?

- Як я буду виглядати зі сторони?

А далі ти спостерігаєш, як вона віддаляється все далі і далі, паралельно заспокоюючи себе думками "вона все одно вже далеко" або "тай не так вона мені і сильно сподобалась". І тут твоя впевненість в собі різко впала. І з нею же настрій. Чому? Тому що тільки що ти вів себе невпевнено, а невпевненість породжує невпевненість (і навпаки).

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ЗНАЙОМСТІ ІЗ ДІВЧАТАМИ:

1. Охайний зовнішній вигляд.

2. Відкритість, посмішка і позитивний настрій.

3. Почуття гумору.

4. Вміння бути собою.

Завдяки цим 4-ьом пунктам закладається фундамент до знайомства із прекрасною частиною людства.

МІСЦЯ ДЛЯ ЗНАЙОМСТВ ІЗ ДІВЧАТАМИ:

1. Нічні клуби. Нічний клуб - це місце для активного відпочинку та знайомств. Варто зазначити, що клубна атмосферна має свою специфіку і не буде імпонувати хлопцям, які не вітають галасливі заходи де, всі напідпитку. Слід зазначити, що і в пристойних клубах завжди знайдеться достатня кількість гідних дівчат.

2. Сайти знайомств. Переписка з дівчиною на сайтах знайомств - один з найбільш простих і ефективних способів познайомитися з дівчиною, особливо для нетривалого романтичного спілкування.

3. Соціальні мережі. Листування в соціальних мережах нагадує зміст попереднього пункту, проте дівчата в даному випадку менш цільові, разом з тим вони можуть краще підходити для чогось більш серйозного.

5. Кафе, кав'ярні, бари, ресторани. Прекрасне місце для знайомства з більш спокійною, ніж в нічних клубах, обстановкою, однак, як правило, відвідувачів тут менше, а змішаних компаній (хлопці з дівчатами) більше.

6. Парки та набережні. Парки та, в деяких випадках, обладнані набережні є найбільш придатними місцями, які відносяться до вуличних знайомствам. Дівчата тут неспішно прогулюються або сидять на лавочках. Слід враховувати, що переваги цих методів обмежені погодою і порою року.

7. Центральні вулиці. Центральні вулиці міста у вечірній час є прекрасним місцем для знайомства з дівчатами. Ефективність вуличних знайомств підвищується в рази при збільшенні потоку людей, наприклад під час проведення святкових заходів.

8. Громадський транспорт (метро, автобуси, маршрутки). Чи не найідеальніший варіант для знайомства, що характеризується значним соціальним тиском. Однак якщо ви з дівчиною пару раз обмінялися поглядами, дій. Якщо ти вирішив познайомитися з дівчиною в громадському транспорті, сідаючи до неї, починай комунікацію відразу ж після того, як сядеш, або витримавши нетривалу паузу.

9. Заняття за інтересами: школа танців, спортзал, йога, курси, семінари тощо. Плюси: отримання доступу до спілкування з дівчатами, що мають схожі інтереси. Мінуси: обмеженість вибору. Слід розглядати як додатковий ресурс.

10. Різні заходи: виставки, фестивалі, концерти. Очевидним недоліком є не систематичність їх проведення, а також сама дія, здатне відволікати дівчат від спілкування з тобою. Читай: як підкотити до дівчини

11. Інші місця. Курорти, санаторії, бібліотеки, їдальні, вечірні пробіжки по стадіону, прогулянки з собакою, піші прогулянки в лісовому масиві, пляж, басейн, масові заходи, участь у волонтерських події і всі інші місця, які прийдуть тобі на розум.

Книш Маргарита