Щомісяця зручні перекази з картки на картку у Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7% з них користуються цією послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць.

Банк працює для "нас", але "чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу". Тому з жовтня 2021 року вирішено внести корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали.

1. Для відправника лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта:

  • перекази по Україні – 100;
  • міжнародні перекази – 25.

2. Для отримувача лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта:

  • перекази по Україні – 100;
  • міжнародні перекази – 30.

Що робити, якщо на картку надходять благодійні гроші, на лікування дитини чи гроші волонтерів та інше?

Якщо ви збираєте гроші на благодійність, чи волонтерські гроші, зателефонуйте на 3700 або напишіть у чат "Допомога Онлайн". Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня буде встановлено для таких карток безлімітний режим.

Що робити, якщо на картку отримуєте гроші за продаж товарів з використанням Інтернет-майданчиків?

Нормативно-правовим актом Національного банку України встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, треба відкрити рахунок фізичної особи – підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України.