Чинне законодавство України у статті 973 ЦК України детально врегульовує це питання, а саме якщо річ здана до гардеробу організації, зберігачем є ця організація.

Важливо наголосити, що зберігач речі, зданої до гардеробу, незалежно від того, чи здійснюється зберігання за плату чи безоплатно, зобов'язаний вжити усіх необхідних заходів щодо забезпечення схоронності речі. А також, важливо знати, що у разі зберігання верхнього одягу, головних уборів у місцях, спеціально відведених для цього, в закладах охорони здоров'я та інших закладах – вони також несуть свою відповідальність за збереження та схоронність відповідних речей.

Отже, коли ви здаєте свій одяг в гардероб, можете розраховувати на те, що ваші речі перебувають під наглядом з метою їх схоронності.

Однак, все ж таки, це положення стосується власне речей, воно не стосується, наприклад, гаманця чи телефону, які можуть бути в кишенях вашого одягу, оскільки такі речі потрібно здавати під спеціальну розписку зберігання, а тому не забувайте їх у кишенях.