Погодьтеся, кожен другий потрапляв у ситуацію, коли забував/губив квитки на потяг. Прикра річ із супроводом сварок, сліз, зіпсованого настрою та відпусток. Однак, й із цієї ситуації є досить простий вихід! 

Якщо Ви залишили квиток у знайомого, який проводжав вас на потяг (чи, наприклад, вдома), Ви все одно має право потрапити у вагон.  Повідомляє пресслужба  "Адвокат права".

Електронне посвідчення водія посвідчує особу під час посадки в поїзд чи на літак.

Відповідно до пункту 8.8 Правил перевезення пасажирів якщо проїзні документи пасажира після відправлення поїзда залишилися в особи, яка його проводжала, останній негайно, але не пізніше ніж через одну годину з моменту відправлення поїзда, повинен пред'явити їх начальнику станції (вокзалу), який коштом того, хто проводжає, дає телеграму (телефонограму) начальнику поїзда. На підставі телеграми начальником поїзда оформляються проїзні документи на весь шлях прямування.

Чи можна перевозити тварин у громадському транспорті? 

Втім, як люблять казати жіночки із довідкового бюро, якщо людина загубила квиток, то "нічим їй зарадити не можемо, бо проїзний документ дійсний лише тоді, коли його пред’являє пасажир". Тож краще не ризикувати та перевіряти усі документи ще вдома.