Відповідно до ч. 1 ст. 41 Виборчого Кодексу України, відділ ведення Державного реєстру виборців Кам’янець-Подільської міської ради та Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації до 13 жовтня передасть кожній виборчій комісії попередній список виборців та іменні запрошення.

А з наступного дня кожен виборець зможе ознайомитись із попереднім списком, перевірити там правильність внесених про нього відомостей (аналогічна інформація відображена у запрошеннях) у приміщенні дільничної виборчої комісії або безпосередньо у відділі ведення Державного реєстру виборців, повідомляє Наталя Ніколаєва, завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особливо просимо перевірити себе тих виборців, які:

  • досягли 18-ти річчя і голосуватимуть вперше;
  • ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС;
  • проходили строкову військову службу і демобілізувались;
  • звільнились з установ виконання покарань;
  • змінювали виборчу адресу упродовж останнього року.

Хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати "Особистий кабінет виборця". Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі, і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Якщо у вас немає доступу до мережі Інтернет, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою:

  • м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1 каб. 316 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), тел. +380(3849)5-05-63.
  • м. Кам’янець-Подільський, вул. Троїцька, 4 (І поверх адмінбудівлі райдержадміністрації), тел. +380(3849)5-00-15.