Одним із пріоритетних напрямів держави залишається всебічна підтримка сімей, де виховуються діти з інвалідністю.

Департамент соціального захисту населення щоденно проводить роботу з реалізації низки законодавчих та нормативних актів, а також місцевих програм. Інформує Начальник відділу контролю Департаменту соціального захисту населення Л. Франчук.

На рівні держави запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом "гроші ходять за людиною". Він дозволить охопити реабілітаційними послугами більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю, які потребують допомоги.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми, в якій зазначаються їх обсяги і строки.

Гранична вартість реабілітаційних заходів, відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності, не перевищує для однієї дитини з обмеженнями I та II ступеня 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

З метою використання коштів для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю просимо батьків даної категорії дітей звертатися до департаменту соціального захисту населення для запровадження відповідного обліку (в порядку черговості).

За додатковою інформацією звертатися в департамент соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка, 26, каб. 21, тел. 91195.