Топ експертів нашого міста - Ірина Ільницька

Новачок
Ірина Ільницька
Відгуки: 2
Коментарі : 14
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Топ-10 найцікавіших українських кінострічок"
вівторок, 18 липня 2017 р.
"Політ золотої мішки" - це просто шедевр. В Кам'янці була презентація в готелі "7 днів", отримала колосальне задоволення від перегляду та спілкування із режисером.
Відгук про ""THE BBQ club" - м'ясо найвищої якості"
пʼятниця, 11 серпня 2017 р.
Доброго вечора! Сьогодні вирішили урізноманітнити з чоловіком вечерю та придбати стейки у Барбекю клабі. Нам продавець відразу замаринував, соус в подарунок, вечеря оригінальна та дуже цікава вийшла. Тепер хочеться куштувати щось нове і нове, тому думаю, я стану постійним клієнтом. Сьогодні зрозуміла, що те, що я смажила до цього було далеко не стейком. Фото, на жаль, не зробила, бо дуже хотіла їсти, все дуже смачно пахло. Хто ще не відвідав BBQ Club обов'язково зайдіть, отримаєте масу задоволення, харизматичний продавець Ілля не залишить байдужим нікого і вийти без покупки у вас просто не буде шансів. P.S. Чекаю обіцяних копченостей з дачі....
Відгук про "Центр сімейної медицини, багатопрофільна поліклініка Кам'янець-Подільський "
середа, 5 грудня 2018 р.
У ЦСМ ходимо до педіатра Фролової Ірини Василівни, спеціаліст високого рівня. Її компетентність варта того, щоб прийти на платний прийом, але отримати лікування, яке не шкодить здоров'ю і не дає одній хворобі перерости в іншу. Дуже зручно, що в центрі є смс сповіщення про запис, відвідуючи інші центри в нашомі місті чи інших містах України (Київ, Чернівці), відразу відчувається відсутність цієї послуги. Дівчата на рецепції приємні, завжди відносяться із розумінням, якщо на прийом потрібно потрапити терміново, то вразі звільнення місця відразу перетелефонують. Рекомендуємо.