Нетверезий водій — загроза для всіх учасників дорожнього руху.
22 червня, під час патрулювання на автодорозі Н-03, патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2110, водій якого порушив ПДР. Повідомили у Патрульній поліції Кам'янець-Подільського району.
Під час спілкування з 30-річним водієм інспектори виявили в нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат — 3,26 проміле, що майже у 16 разів перевищує допустиму норму.
На керманича патрульні склали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Водія відсторонено від керування транспортним засобом.
Закликаємо водіїв не сідати за кермо у стані сп'яніння. Такі дії становлять серйозну небезпеку не лише для самого керманича, а й для всіх учасників дорожнього руху.