Кам'янець-Подільський знову огорнула скорбота

Фото: мережа Інтернет

31 травня, наше місто опустить голови в глибокій жалобі, проводжаючи в останню земну путь нашого відважного земляка, солдата ВОЙЛАКОВА Миколу.

Йому було всього 27 років, а попереду було ціле життя...

Микола героїчно загинув 2 березня 2025 року, захищаючи Україну від ворога, боронячи нашу свободу і мирне майбутнє. Його особа була ідентифікована за результатами тесту ДНК, і тепер наш Герой повертається додому, щоб знайти вічний спокій на рідній землі.

Закликаю кожного долучитися до останньої шани нашому Захиснику. О 9:45 зустрічаємо траурний кортеж з напрямку м. Хмельницький. Далі маршрут пролягатиме через проспект Грушевського, Ринок та вулицю Князів Коріатовичів. З 10:30 до 11:30 відбудеться прощання в Будинку офіцерів. Прийдіть, щоб схилити коліна перед його подвигом, висловити безмежні співчуття родині, чий біль сьогодні неможливо виміряти.

О 12:30 Захисник знайде вічний спокій на міському кладовищі, на Алеї Слави.

Його ім'я навічно буде вписане золотими літерами в історію Кам'янця-Подільського як символ незламного духу, відданості та безмежної любові до рідної землі.

Спи спокійно, Герою.

Вічна слава!

Читайте також:"Зеленський відзначив студентку з Кам'янеччини нагородою "Майбутнє України".

Новини компаній
11:00, 27 листопада