Завтра - один із найбільш значимих для нашої країни днів - День Конституції України. Щоб відзначити його, міська рада підготувала низку заходів, серед яких:

27 червня

17:00-18:00, стадіон К-ПНУ імені Івана Огієнка, ДЮСШ №1. Відкрите заняття з баскетболу серед юнаків з нагоди Дня Конституції України.

28 червня

9:00, майдан Відродження. Загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів до пам'ятних знаків.

Упродовж дня. Акція "Калейдоскоп екскурсій" від музею-заповідника. Ви можете прослухати безкоштовні екскурсії на всіх об`єктах! Реєстрація обов’язкова – за тел.: +380(67)304-75-73.

Упродовж дня, заклади дошкільної освіти громади. Онлайн-руханка для дітей "Ой, у лузі червона калина!".

10:00, Ратуша. Музейна година "Дошкільнятам про Конституцію".

13:00, Виставкова зала (вул.Соборна, 29а). Виставка літературних видань до Дня Конституції України; виставка малюнків та листів дітей Ізраїлю (за підтримки The Jewish Agency for Israel).

14:00, міський Будинок культури. Урочистості з нагоди Дня Конституції України.

13:00, ЕНЦУМ (Тімірязєва, 47). Колаж малюнків "Я – людина, ми – родина, наш дім – Україна".

Із 18:00 на різних локаціях в місті відбуватимуться заходи громадських організацій і благодійних фондів задля збору коштів для потреб ЗСУ.

29 червня

17:00, спортивний майданчик на вул. Шевченка, ДЮСШ №1. Відкрите заняття з баскетболу серед дівчат до Дня Конституції України.

Крім того, тематичні заходи, інформаційні години (переважно в онлайн-форматі) будуть проведені у закладах дошкільної освіти, у бібліотеках сіл громади.

Дотримуйтесь правил безпеки під час сигналу повітряної тривоги!