5 жовтня в міському Будинку культури відбудеться грандіозна подія – Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ART LAND FEST". Свято музики та танцю подарують учасники вокальних та хореографічних колективів з різних куточків України.

У складі поважного журі фестивалю-конкурсу можна буде побачити відомих фахівців світової хореографії та вокалу. Так, до нас завітає хореограф, педагог найбільшого танцювального центру Європи "DANCE CENTRE MYWAY", учасник проектів "Танці з зірками. Повернення легенди", "Танцюють всі 7" та багатьох інших Степан Місюрка.

Також кам’янчани і гості події зустрінуться з учасником проекту "Танці на ТНТ" (команда Тетяни Денисової), суперфіналістом проекту "Танцюють всі-9", володарем премії "Видатне соло" Чемпіонату світу з сучасної хореографії в Португалії "World Dance Cup", педагогом танцювального центру "TopOne" Богданом Урховим.

На свято завітає вже неодноразовий гість нашого міста, співзасновник балету «А6», хореограф, педагог та директор студії А6 Stars, A6 Sofiyskiy, A6 Jump (хіп-хоп, фанк, рагга данс-холл, Джексон стайл, афро, латино), хореограф передматчевої церемонії Евро-2012 в Києві, засновник афро-шоу Бамбата, MC і DJ в клубах Уедраого Адам Уільям, а також багато інших.

Окрім конкурсної програми, на учасників та керівників колективів чекають майстер-класи від членів поважного журі.

Усіх запрошуємо!