Сьогодні, 28 листопада о 16:00 у прес-центрі міської ради відбудеться прес-конференція щодо старту другої публічної консультації в рамках програми "Задай курс владі" від ВІ "Активна Громада".

Під час заходу буде презентований запуск другої публічної консультації у нашому місті за допомогою ресурсу "Ваша Думка". Цього разу влада буде консультуватися з громадянами, щодо перейменування вулиці Ватутіна, яка підлягає під Закон "Про декомунізацію". На прес-конференції будуть озвучені варіанти перейменування, за які зможе висловити свою думку кожен кам’янчанин зайшовши на сайт "Ваша думка" та віддати свій голос за той варіант, який вважає за потрібний.

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Вадим Савчук – заступник міського голови з гуманітарної політики міста;

  • Андрій Хоптяр – секретар топонімічної комісії;

  • Михайло Будурович, регіональний координатор "Активної Громади" Інституту "Республіка".

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що їх ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту "Республіка".

Проект "Задай курс владі" впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).