На Камʼянеччині поліцейські затримали 17-річного хлопця, який вчинив сексуальне насильство стосовно неповнолітньої.
Зловмисник, який неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців та стосовно якого в суд направлено кримінальне провадження за зґвалтування іншої потерпілої, скоїв новий злочин. Наразі слідчі поліції вже оголосили йому підозру та взяли під варту.
17-річний житель одного із сіл Камʼянець-Подільської громади вчинив сексуальне насильство стосовно 16-річної знайомої. Хлопець без згоди потерпілої торкався статевих органів дівчини, утримуючи її силою.
Потерпілій вдалося вирватися від зловмисника. Про інцидент вона повідомила своїй матері, яка і звернулася до поліції. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Правоохоронці затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Це не перший злочин проти статевої свободи, який вчинив затриманий. У січні цього року він зґвалтував іншу дівчину. За цим фактом кримінальне провадження вже скеровано на розгляд суду.
Наразі слідчі оголосили зловмиснику підозру за ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство) Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Розслідування триває.
Читайте також:"У Кам’янці оголосили підозру водію маршрутки за розбещення 12-річної дівчинки".