На Кам'янеччині викрили чоловіків, які вирощували коноплі та зберігали гранату

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції

На Камʼянеччині поліцейські припинили діяльність зловмисників, які вирощували та зберігали коноплю, а також боєприпаси.

Під час всеукраїнської спецоперації "Канабіс" поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків та припинили злочинну діяльність двох фігурантів.

Так, поліцейські офіцери громади отримали інформацію про те, що житель одного із сіл Слобідсько-Кульчієвецької громади займається вирощуванням рослин роду конопель на своєму домоволодінні.

Правоохоронці провели обшук за адресою фігуранта та виявили у його садку поблизу будинку 22 кущі коноплі.

Наркозілля вилучили та направили на експертизу. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

У іншого фігуранта, 38-річного жителя одного із сіл Камʼянеччини, правоохоронці під час обшуку у домоволодінні виявили кущі коноплі, яку зловмисник вирощував на городі, сушений канабіс, а також бойову гранату.

За вищевказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 309, ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Розслідування триває.

Поліцейські наголошують — вирощування коноплі заборонено та карається законом.

Також правоохоронці нагадують — незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність.

Читайте також:"Алкогольний антирекорд: водій ВАЗ керував із 3,26 проміле".