Незаконний вилов риби майже на 1 млн грн – в суді відповідатимуть двоє жителів Кам’янець-Подільського району.
За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо двох місцевих мешканців за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 249 КК України).
Слідством встановлено, що у червні 2024 року обвинувачені, використовуючи гумовий човен та заборонені знаряддя лову, здійснили незаконний вилов риби на річці Мукша в межах Національного природного парку "Подільські Товтри".
За допомогою шести сіток чоловіки наловили риби майже на мільйон гривень. Повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Їх викрито під час повернення з місця незаконного промислу. Під час огляду автомобіля працівники рибоохоронного патруля виявили незаконно добутий улов.
Їм загрожує покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк до трьох років із конфіскацією знарядь лову.
Досудове розслідування здійснювалося Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції ГУНП в Хмельницькій області.
Читайте також:"На Кам’янеччині підліток просив позбавити батька батьківських прав".