26 лютого, близько 22-ї години на перехресті вулиці Північної та проспекту Грушевського, патрульні зупинили мотоцикл Viper, за кермом якого перебував 18-річний водій.
Під час перевірки документів патрульні встановили, що керманич позбавлений права керування транспортними засобами за рішенням суду. Повідомили у Патрульній поліції Кам'янець-Подільського району.
Оскільки хлопець свідомо не виконує рішення суду, на місце події викликали слідчо-оперативну групу. Тепер йому загрожує відповідальність за ст. 382 (Невиконання судового рішення) КК України.
Поліцейські винесли на водія постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.
Хлопця відсторонили від керування. Надалі керманич продовжив спілкування вже зі слідчим.
Читайте також:"Браконьєр із Кам’янеччини наловив риби на 1,5 мільйонів гривень".