Кам’янчанин Валерій Одайник на кріслах колісних виборов срібло на міжнародних змаганнях

Фото: мережа "Інтернет"

Збірна клубів України на кріслах колісних виборола друге місце на престижних міжнародних змаганнях "United Through Adapted Basketball" (UTAB), які проходили у Софії (Болгарія) з 2 по 4 вересня.

Участь у турнірі взяли команди з України, Болгарії, Румунії та Вірменії. Українські баскетболісти здобули перемоги над Румунією 41:34 та Вірменією 53:35, а також поступились місцевій команді 19:81. В підсумку Збірна клубів України зайняла друге місце.

Особлива гордість для нас — участь у складі української команди нашого пораненого воїна, Валерія Одайника. Він продовжує боротися й перемагати — тепер ще й на спортивному майданчику. Зазначили у 143 об'єднаному навчально-тренувальному центрі "Поділля".

Його приклад — це про силу волі, віру в себе та незламність. Валерій надихає тим, що навіть після найтяжчого поранення життя не закінчується — воно триває і може бути наповнене новими перемогами.

Читайте також:"Війна забрала життя Героя із Кам'янеччини".

Новини компаній
11:00, 27 листопада