Шановні туристи та жителі міста, Старий замок переходить на літній графік роботи!

З 15.04.2024 замок працюватиме:

  • пн 09:00-18:00;
  • вт-нд 09:00-19:00 (каса припиняє продаж квитків за пів години до закриття). Чекаємо вас у музеї!

Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник запрошує відвідати 6 об'єктів:

1) Старий замок: дізнайтесь про замкову артилерію XV–XVIII ст, завітайте в майстерню гончара та пекаря.

2) Ратуша музей: довідайтесь більше про історію грошового обігу від античності до сьогодення, познайомтесь з історією Магдебурзького права та самоврядування на Поділлі.

3) Галерея мистецтв: ви можете насолодитися художніми творами італійських та голландських митців та справжніми витворами мистецтва із дерева; різномаїття декоративно-прикладних технік – традиційне ткацтво, техніка нетканого гобелену, витинанка, аплікація природними матеріалами, ниткографія, розпис по склу, розпис тканини (батик), художня обробка шкіри, пірографія, дрібна пластика, поєднання технік та особлива техніка ткацтва дротом.

4) Музей старожитностей: ознайомтесь з історією прадавніх племен, що населяли Поділля, з їх побутом, військовою справою, а також поринути в атмосферу вірувань населення Середнього Подністров’я з найдавніших часів до хрещення слов’ян.

5) Виставкова зала: побачите персональну виставку "Молитва в скульптурі" українського скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова.

6) Туристично-інформаційний центр: вам нададуть інформацію про туристичний потенціал Кам'янця-Подільського, музеї, місця проживання, харчування, якісної організації дозвілля та організації шлюбу за добу.

Всі музеї можна відвідати за 150 грн, придбавши Єдиний квиток на об'єктах чи онлайн!